Szukaj

Sylwester w Polsacie pod znakiem gwiazd! Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Ich Troje… A to dopiero początek listy!

Sylwester 2018 Polsat jakie gwiazdy wystąpią w Katowicach?

Sylwester 2018 Polsat – kto wystąpi?

Nie tylko święta Bożego Narodzenia, ale także Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już 31 grudnia w wielu miejscach w Polsce odbędą się imprezy plenerowe, podczas których będzie można świętować zakończenie jednego i rozpoczęcie kolejnego roku. Tradycyjnie nie zabraknie koncertów z tej okazji. Jedna ze stacji zdradziła pierwsze nazwiska gwiazd, które wystąpią.

Nie da się ukryć, że wydarzenia sceniczne organizowane przez TVN, TVP, Polsat cieszą się ogromną popularnością. Nie tylko pozwalają fanom bawić się na świeżym powietrzu. Są także doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy ten wieczór będą spędzali w domu.

Nic więc dziwnego, że stacje w próbie pozyskania widza, robią co w ich mocy by przedstawić jak najbardziej korzystną propozycję. Pierwsze nazwiska ujawnił już Polsat, który podobnie jak w ubiegłym roku, imprezę sylwestrową zorganizuje na Śląsku – tym razem jednak na stadionie.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że wieczór ten uświetni koncert Michała Szpaka. Okazuje się, że na scenie pojawi się także Maryla Rodowicz. To jednak nie jedyne gwiazdy, które umilą ten czas.

Jak informuje Dziennik Zachodni wystąpi także gwiazda młodego pokolenia, Ewa Farna. Ze swoimi największymi przebojami pojawi się także Natalia Szroeder.

A co z zespołami? Tutaj także czeka niemała niespodzianka. Dla zgromadzonej publiczności prawdopodobnie zaśpiewa Ich Troje

Kto do nich dołączy? O tym z pewnością dowiemy się wkrótce. Pewne jest jednak to, że szykuje się niezapomniana noc.

Czy równie gwiazdorską obsadę będzie próbował zorganizować TVN, który zorganizuje koncert w Warszawie i TVP, które nadawać będzie wprost z Zakopanego? Na te informacje trzeba jeszcze trochę poczekać.

Grammy 2019: Ogłoszono nominacje! Wprowadzono zmiany w najważniejszych kategoriach!

Agnieszka Woźniak-Starak została oszukana przez prezydenta! Ujawniła rozmowę

To już pewne! Wiadomo, gdzie trzy największe stacje zorganizują Sylwestra 2018!


Jak spędzasz sylwestra?

×