Komarenko po śmierci Żory zaczął opowiadać nieprzyjemne historie. Nie uszanował woli partnerki tancerza. Terrazino ujawnia kulisy

Ivan Komarenko, Stefano Terrazzino, Żora Korolyov

Ivan Komarenko, Stefano Terrazzino, Żora Korolyov

Ivan Komarenko przedstawił własną teorię na temat śmierci Żory Korolyova. Teraz odniósł się do niej Stefano Terrazzino. Rozwiał wszelkie wątpliwości.

Tancerz Żora Korolyov zmarł pod koniec grudnia. Podaje się, że przyczyną śmierci 34-latka było zapalenie mięśnia sercowego. Gwiazdor osierocił 11-letnią córeczkę. Kilka dni temu alternatywną teorię na temat jego śmierci przedstawił Ivan Komarenko. Polsko-rosyjski piosenkarz w ostatnim czasie prężnie działa w ruchu antyszczepionkowym. Ivan napisał na Instagramie:

Żora znałem cię bardzo dobrze. Przetańczyliśmy wspólnie całą V edycję „Tańca z gwiazdami” w 2007 roku. Gościliśmy razem u p. redaktor Elżbiety Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera”. Nie raz spotkaliśmy się na kawie. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałem o twojej śmierci, do rana nie byłem w stanie powstrzymać emocji. Odpoczywaj w spokoju mój przyjacielu. Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy. Albo tutaj albo przed Bogiem i Historią.

Post Ivana został powiązany przez jego fanów ze szczepionkami. Doszli oni do wniosku, że Żora zapewne zginął, bo przyjął szczepionkę. W komentarzach pod wpisem piosenkarza pisali:

 • Był dziabnięty tym syfem?

 • Grafen tnie jak żyletka szczególnie u tych, u których szybko płynie krew np. podczas treningu: sportowców, tancerzy itp.

 • Ile dobrych ludzi musi odejść żeby inni się obudzili?

Na kontrowersyjny wpis wokalisty zareagował Stefano Terrazino. Tancerz poznał Żorę na planie piątej edycji Tańca z gwiazdami. Co powiedział?

Stefano Terrazino o teorii spiskowej Ivana Komarenki. Jak ją ocenił?

Stefano został poproszony o skomentowanie wypowiedzi Ivana przez tabloid Fakt. Tancerz powiedział:

Ja nie znam dobrze pana Ivana. Tylko kojarzę, że w mediach społecznościowych chętnie umieszcza posty, które wzbudzają kontrowersje. Naprawdę nie wiem, jak mam się odnieść do tego wpisu. Nie znam człowieka, nie wiem, co miał na myśli, ale uważam, że te wszystkie spekulacje dokoła są teraz niepotrzebne. Może to jest sposób zwrócenia na siebie uwagi… Nie wiem. Nie wiem, dlaczego napisał coś tak mocnego.

Dodał też, że partnerka Żory, Ewelina Bator, poprosiła, aby nie mieszać zgonu jej ukochanego z polityką.

Straszne jest to, że taka młoda i utalentowana osoba nie żyje. Cała nasza taneczna rodzina jest bardzo dotknięta jego odejściem. Nikt z nas nie skupia się na tym, co jest dookoła, nie słuchamy tego, nie analizujemy. Jego dziewczyna osobiście prosiła, żeby nie spekulować o przyczynach śmierci. To jest bardzo przykre i trzeba dać ludziom spokój. Ja i tancerze, z którymi rozmawiałem, trzymamy się z daleka od spekulacji, ale niestety nawet w takiej sytuacji znajdą się ludzie, którzy szukają jakiejś sensacji. To jest bardzo smutne – podsumował rozmówca gazety.

Wychodzi na to, że teorie przedstawiane przez Ivana nie są poważnie traktowane w środowisku tanecznym, a on sam nie uszanował prośby najbliższej Żorze osoby.


Stefano Terrazzino - otwarcie restauracji Mała Sicilia

Stefano Terrazzino - otwarcie restauracji Mała Sicilia

Stefano Terrazzino na Gali Marki Roku

Stefano Terrazzino na Gali Marki Roku

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Komentarze

 • ej pisze:

  On nie chciał źle, nie piszcie na IVANA

 • smutni fani pisze:

  Ewelina niech odpoczywa. Nie chcemy zakłócać jej spokoju Ivan pewnie też ale, też mi się wydaje TO NIEMOŻLIWE Że, on umarł ON BYŁ K^&JID Za MŁODY NA ŚMIERĆ !

 • Gośćbolek pisze:

  Komarenko niech Putinowi się postawi to zaliczy Sybir.

 • Gość pisze:

  Trochę ciszej nad tą trumną, a kto to ten Komarenko i skąd on się objawił, to jakiś imigrant?, widać że mu brak, szczególnie delikatności i klasy,

 • Gość1234 pisze:

  Propaganda antyszczepionkowa? To czemu Anglia, Niemcy i Austria złożyły pozwy do Trybunału w Hadze , w których pociągają za ludobójstwo na globalną skalę Gatesa, Członków zarządów pfizera,?J&J, Moderny? No dlaczego? Swoich ministów zdrowia i lekarzy z rad naczelnych? Co nie wierzycie to poszukajcie w necie – nie umiecie już myśleć kochani Polacy! Szkoda mi Was rodacy, nie żyjecie w prawdzie tylko w kłamstwo i lęku.

  • Gośćhh pisze:

   To daje news . Nie ma czegoś takiego jak międzynarodowy trybunał. Sprawdzałam info bo też mnie to zaciekawiło . Jednak to fake

  • Gość pisze:

   Masz rację. Niektórzy będą się zapierać przed prawdą. Bo łatwiej uwierzyć w kłamstwo, niż przyznać się do tego, że zostało się oszukanym.

  • Gość pisze:

   Szczera prawda i tej prawdy się boją

  • Kleopatra pisze:

   Szczera prawda i tej prawdy się boją

 • Gość pisze:

  Możecie sobie wyzywać nieszczepionych od półmózgów, debili itp. Pan Komarenko wyraził tylko swoją opinię na zwykłym portalu, nie sieje propagandy tak jak super eksperci, którzy co tydzień zmieniają zdanie w sprawie szczepionki. Nie bierze za to super wynagrodzenia. Równie dobrze można to powiedzieć o Panu Terrazzino i innych celebrytach , którym zależy na pracy w TV i będą tańczyć tak jak im zagrają.

 • Gość zuza pisze:

  Mnie dziwi oskarżanie rządu że umierają Polacy,nie wiem czy szczepienia są skuteczne i nikomu nic nie radzę,sama jestem zaszczepiona bo mam nadzieję że chociaż się zakażę to lżej chorobę przebędę.

  • Gość pisze:

   Ja i mój mąż jesteśmy po 2 dawkach, nie było skutków ubocznych (ja astra, mąż pfeizerem) w październiku zachorował mąż – 1 dzień gorączka i ból kości i na tym koniec. W grudniu zachorowalam ja – 2 dni 38 stopni, bez kaszlu i bólu stawów.Moj niezaszczepiony syn 36 lat
   2 tygodnie lezal z gorączka pow. 38,potrzebny był koncentratol tlenu. Po3 tygodniach wyzdrowiał. Więc ja i moja rodzina wiemy, że szczepionki nie zabijają,a ratują. Bardzo osłabiają wirusa. Zresztą wszyscy byliśmy szczepieni i dzięki temu nie ma odry, Heinego-Mediny,

 • Gość ala pisze:

  Nie siej propagandy antyszczepionkowej. Proszę….. Pozjadałeś wszystkie rozumy?
  Człowieku, nie podoba się w Polsce to…..

  • jjjja pisze:

   A kim ty jestes żeby pisać do drugiego Polaka „nie podoba sie w Polsce to….” Kim?! Szeryfem, protoplastą rodu Polan!? Ogarnij się Covidianko…. Chodzisz zamaskowana po dwój dawkach i nadal sie boisz, bo w głebi serca wiesz że to nie działa hahahhaha

  • Gość pisze:

   Komarenko to nawiedzony facet.niech wraca skąd przybył, to zrobią z nim porządek.

 • Gość pisze:

  Dwa lata jestem nieszczepione z całą rodziną i nikt na nic nie choruje .To jaka ta pandemia

 • Gość zuza pisze:

  Nikt nikogo na sznurku na szczepienie nie prowadza a Komarenko czepił się szczepienia jak gó..o okrętu i płynie.Co on się tak wymadrza,nie pasuje coś to droga wolna.

 • Dorina pisze:

  komarenko swoje bzdury może opowiadać w Rosji, a nie w Polsce!!!! Jak mu sie nie podoba to niech wraca do Rosji!!!

 • Gość pisze:

  O Grafenie w szczepionkach mówił głośno niemiecki Chemik i naukowiec Dr. Andreas Noack, który niespodziewanie zmarł. Czy to przypadek?

 • Gość pisze:

  O Grafenie w szczepionkach i o tym jak działa w organizmie mówił głośno Austriacki naukowiec
  Andreas Noack i nagle nie żyje.

 • Gość pisze:

  Pani Komarenko, tak trzymac, a nie przytakiwac politykom, by sie im przypodobac.

 • Gość pisze:

  Zamknijcie usta kazdemu i w kazdej sprawie Jaki bedzie wtedy swiat

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×