Szukaj

Małgorzata Rozenek przed samym porodem wyprawiła urodziny starszemu synowi. Ale tort!

Stanisław Rozenek urodziny

Stanisław Rozenek urodziny

Stanisław Rozenek skończył 14 lat. Z tej okazji Małgorzata Rozenek wyprawiła synowi bajkowe przyjęcie. Było "na bogato".

Małgorzata Rozenek w oczekiwaniu na narodziny trzeciego dziecka nie zapomina o swoich dwóch nastoletnich pociechach. Kilka dni temu organizowała urodziny młodszemu synowi. Tadzio swoje 10. urodziny świętował w bardzo oryginalnej japońskiej scenerii. Wszyscy członkowie rodziny mieli na sobie czarno-czerwone kimona. W takich samych barwach był także tort chłopca.

Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny. Japońskie wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał – pisała wówczas gwiazda na Instagramie.

View this post on Instagram

おはようございます ???????? Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły ????dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny ????‍♀️???? Japońskie????‍♀️???????????? wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał ???????????? wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. Jak zawsze @galeriaslodkosci stanęła na wysokości zadania????spełniając marzenie Tadzia, który jak zobaczył tort to zamarł z radości ???? a później już poszło ???????????? nie piszę tego dlatego, że to post sponsorowany, ale dlatego że trzeba doceniać wspaniałych ludzi wokół siebie???? @galeriaslodkosci jest z nami w najważniejszych momentach naszego życia od naszego ślubu i zawsze sprawia nam mnóstwo radości ❤️ Staś, który uczy się japońskiego zrobił nam szybki kurs. Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja po prostu byłam grubą gejszą???????????? nie wiem co bym zrobiła bez moich dzieci i mojej rodziny. W takie dni, dociera to do nas ze szczególną siłą ❤️❤️❤️ to piękny dzień ???? Mam nadzieję, że u Was też rodzinnie ???? miłej niedzieli kochani ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Urodziny Stanisława Rozenka. Syn Małgorzaty skończył 14 lat

Dziś swoje 14. urodziny obchodzi starszy syn Perfekcyjnej Pani Domu – Staś. Mama jak zwykle się postarała. Na imprezie nie zabrakło balonów oraz bardzo okazałego tortu z postaciami z bajki Pokemon, co wskazuje, że Staś jest fanem komputerowych gier.

14 lat temu urodziłam swojego pierwszego syna Stasia. Jaka ja byłam przejęta, mimo tego, że miałam pomoc Mamy, to byłam pełna wątpliwości i strachu. Pierwsze dziecko to zawsze ogromna rewolucja i zmiana, nawet tak wyczekana – napisała Rozenek na Instagramie.

Małgosia podkreśliła, że Staś, to wyjątkowo zdolne dziecko, i że dzięki niemu pokochała macierzyństwo.

Stanisław to wyjątkowe dziecko: uzdolnione artystycznie, mające swoje zdanie, wrażliwe i bardzo mądre, to on sprawił, że pokochałam macierzyństwo na tyle, że dziś odliczam chwile do porodu 3! syna nie wiem kiedy te 14 lat minęło?  Stasiu świat stoi przed Tobą otworem! – dokończyła Małgorzata.

Zarówno ojcem Stasia, jak i Tadeusza jest były partner gwiazdy – aktor Jacek Rozenek. Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Gwiazda nie kryje, że jest wielkim orędownikiem tej metody.

W 2013 roku Małgorzata związała się z Radosławem Majdanem. Oboje mają za sobą po dwa rozwody. W połowie grudnia ubiegłego roku do mediów przedostała się informacja o tym, że gwiazda jest w trzeciej ciąży. Od tego dnia jesteśmy bombardowani informacjami o wszystkim, co jest związane z nadejściem kolejnego potomka Perfekcyjnej pani domu.

Dziś jednak informacją dnia w domu Małgosi i Radka są 14. urodziny Stasia Rozenka:

O Matko, cała rodzina urodzona na przełomie Maja i Czerwca . Ale superowo – zauważył jeden z internautów.

Stasiowi życzymy samych sukcesów!


Staś Rozenek

Staś Rozenek

Staś Rozenek

Staś Rozenek

Staś Rozenek

Staś Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×