Szukaj

Małgorzata Rozenek pęka z dumy. Jej syn właśnie pochwalił się kolejnym projektem. Internauci nie szczędzą komplementów

Stanisław Rozenek

Stanisław Rozenek

Małgosia Rozenek ma bardzo zdolnego syna. Nastolatek właśnie pochwalił się swoim kolejnym autorskim projektem. Internauci są zachwyceni jego talentem. 

Małgosia Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Prowadząca program Projekt Lady cały czas angażuje się w kolejne projekty i podejmuje się kolejnych zawodowych wyzwań. Ostatnio próbowała swoich sił także jako aktorka. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Żona Radosława Majdana ostatni czas może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Jej kariera cały czas się rozwija, a ona sama spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie.

Małgosia jest szczęśliwą mamą trójki synów. Dwóch starszych chłopców jest owocem jej związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. W czerwcu zeszłego roku udało jej się spełnić kolejne wielkie marzenie i razem z Radkiem doczekali się narodzin małego Henia, który z miejsca stał się oczkiem w głowie całej rodziny.

Gwiazda jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie uwiecznia tam wszystkie najważniejsze momenty se swoimi chłopakami. Relacjonuje dla fanów najważniejsze rodzinne wydarzenia, a ostatnio nie brakowało na jej profilu kadrów z wakacji w Meksyku. Swój profil w sieci prowadzi także jej najstarszy syn Stanisław, który tuż po powrocie do kraju zabrał się do pracy i pokazał swój najnowszy projekt.

Syn Małgorzaty Rozenek pochwalił się kolejnym projektem. Zdolniacha!

Stanisław Rozenek w tym roku będzie obchodził swoje 15 urodziny. Chłopak ma już mocno sprecyzowane plany dotyczącej swojej zawodowej przyszłości. Syn Małgosi już jakiś czas temu wyznał, że planuje zostać projektantem mody. Ambitny nastolatek cały czas tworzy kolejne projekty, którymi chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Dzisiaj opublikował zdjęcia spodni, które bardzo spodobały się internautom. Jest to projekt unisex, który mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Mój projekt spodni unisex do połowy łydki, które późnej sam uszyłem #Selfmademan #pretaporter

Spodnie wykonane z materiału w stylu słynnej pepitki od Chanel długości 3/4, ozdobione złotymi guzikami bardzo spodobały się obserwatorom, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem syna Małgosi Rozenek.

  • Szykuje się nowy projektant mody. Brawo Staś. Bardzo miło się patrzy na takie zaangażowanie w dążenie do celu, aby tworzyć coś własnego i oryginalnego.
  • Super. Życzę Ci sukcesów w tej dziedzinie. Najwięksi projektanci mody w ten sposób zaczynali. Także wszystko przed tobą Staś.
  • Świetny projekt.
  • Ale piękne. Idź na projektanta mody. Masz talent.

Staś pochwalił się także, że sam uszył zaprojektowane przez siebie spodnie. Jak Wam się podoba dzieło młodego projektanta?


Stanisław Rozenek -projekt spodni

Stanisław Rozenek -projekt spodni

Stanisław Rozenek -projekt spodni

Stanisław Rozenek -projekt spodni

Stanisław Rozenek -projekt spodni

Stanisław Rozenek -projekt spodni

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×