Szukaj

14-letni syn Małgorzaty Rozenek szyje takie kreacje, że głowa mała. To już nie jest tylko dziecięca zabawa

Stanisław Rozenek

Stanisław Rozenek

Małgorzata Rozenek może pochwalić się trzema wspaniałymi synami. Najstarszy z nich ma już 14 lat i sprecyzowane plany na przyszłość. Poczynił już pierwsze kroki w wymarzonym zawodzie.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd telewizji. Prowadząca program Projekt Lady ma za sobą bardzo udany rok.

Chociaż wiele osób narzeka na mijające miesiące, to żona Radosława Majdana ma wiele powodów do radości. Zdecydowanie nie mogła narzekać na brak pracy, a jej konto bankowe nie ucierpiało podczas kryzysu w branży rozrywkowej. Spełniło się także jej największe marzenie – po raz trzeci została mamą. Na początku czerwca na świecie pojawił się jej synek Henio. Chłopiec z miejsca skradł serca wszystkich domowników.

Bobas stał się wielką gwiazdą na profilach rodziców. Gdy tylko w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie noworodka, internauci nie szczędzili pod jego adresem ciepłych słów. Przez ostatnie pół roku dumna Małgorzata niemal codziennie publikuje kolejne kadry z Henryczkiem, na których możemy podziwiać, jak zmienia się i rośnie jej synek.

Gwiazda wychowuje także dwóch starszych synów, którzy równie często goszczą na jej profilu. Chłopcy są owocem jej związku z pierwszym mężem – Jackiem Rozenkiem.

Małgorzata Rozenek: kim chce być jej starszy syn?

Starszy syn Małgosi to 14-letni Stanisław, a jego młodszy brat, to 10-letni Tadeusz. Staś mimo młodego wieku już teraz ma sprecyzowane plany dotyczące tego, co chce robić w przyszłości. Nastolatek ostatnio udostępnił na swoim Instastory okno pytań. Na jedno z nich udzielił bardzo zaskakującej odpowiedzi.

Syn Małgorzaty zdradził, że w przyszłości planuje zostać projektantem mody i już powoli realizuje swoje marzenia. Chłopak z dumą pokazuje zrealizowane przez siebie projekty. Jego inspiracją jest legenda kina – Audrey Hepburn, która stworzyła kultową rolę w filmie Śniadanie u Tiffany’ego.

Najpierw zszyłem wiele kawałków materiałów, a z tego materiału uszyłem koszulkę typu Audrey Hepburn.

Podczas pandemii Staś uszył między innymi maseczki oraz sweterek w marynarskim stylu. Chłopiec zdecydowanie ma artystyczną duszę. Przeglądając jego profil, można trafić na mnóstwo niesamowitych zdjęć, które wykonuje z wielkim wyczuciem.

Wydaje się, że o synu Małgorzaty Rozenek już wkrótce może zrobić się bardzo głośno.


Stanisław Rozenek projektantem mody

Stanisław Rozenek projektantem mody

Stanisław Rozenek chce zostać projektantem

Stanisław Rozenek chce zostać projektantem

Stanisław Rozenek chce zostać projektantem

Stanisław Rozenek chce zostać projektantem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×