Kayah zaczęła wojnę z fotoreporterami, to teraz się jej odgryźli. Za kulisami festiwalu TVN w Sopocie było bardzo nieprzyjemnie

Kayah

Kayah

Kayah była jedną z gwiazd podczas pierwszego dnia Top of the Top Sopot Festvial. Gwiazda zbiera pokłosie swoich wulgarnych słów z zeszłego roku. To jak potraktowali ją fotoreporterzy, może zaboleć.

Top of the Top Sopot Festival 2022 to impreza muzyczna, na którą zdecydowanie czekali fani. Odbywa się oczywiście na scenie Opery Leśnej, gdzie pierwszego dnia, czyli we wtorek zgromadziła się spora ilość gwiazd. Na scenie widzowie mogli zobaczyć występy takich artystów jak: Grzegorz Hyży, Kayah, Kwiat Jabłoni, Lady Pank, Mrozu, Krzysztof Cugowski, Wilki czy Smolasty. Popis wokalnych umiejętności dali także Kasia Wilk i Mezo, przypominając swój wielki hit, czyli utwór Ważne. Jednak wokalistka zaliczyła na scenie wielką wpadkę, która odwróciła uwagę od jej śpiewu. Już na wstępie pomyliła festiwale.

Dzień dobry Opole – powiedziała Kasia Wilk w Sopocie.

Okazuje się, że nie tylko ona tego wieczoru mogła się poczuć nieswojo. Kayah przeżyła chyba jeszcze większe upokorzenie, które spotkało ją ze strony fotoreporterów. Co się stało?

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów

Kayah od lat bryluje na muzycznej scenie, a za sobą ma występy na największych wydarzeniach muzycznych w kraju. Nie mogło jej zabraknąć również na sopockiej scenie. Niestety doszło też do nieprzyjemnej sytuacji. Gdy gwiazdy chętnie pozowały na ściance i były oblegane przez fotoreporterów, również wspominana wokalistka ustawiła się przed obiektywami. Niestety nie wzbudziła żadnego ich zainteresowania, a ci nie chcieli jej fotografować.

Informator portalu Pudelek, który był na miejscu, donosi, że zdjęcia robił jej zaledwie jeden fotograf, który działał z ramienia TVN. Pozostali solidarnie zbojkotowali wokalistkę:

Inni fotoreporterzy nawet nie podeszli pod ściankę. Nie mieli ochoty – zdradził informator Pudelka.

Przypomnijmy, że ich zachowanie jest pokłosiem tego, co działo się w Sopocie w zeszłym roku. Wokalistka w wulgarny sposób odezwała się do robiących jej zdjęcia fotoreporterów. Gdy spotkali ją przed wejściem do Opery Leśnej, powiedziała:

Nie ze**ajcie się.

Nie należy się więc dziwić, że w tym roku nie byli oni zainteresowani zrobieniem artystce zdjęć. Myślicie, że ich reakcja, to adekwatna nauczka na przyszłość?

Po całym zajściu w 2021 roku gwiazda tłumaczyła się, że poczuła się zagrożona w momencie, gdy otoczył ją tłum reporterów i nie mogła wejść na teren Opery Leśnej, gdzie znajdowała się jej garderoba. Poniżej  możecie przypomnieć sobie całą tę sytuację.


Kayah. Festiwal w Sopocie

Kayah. Festiwal w Sopocie

Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Beata Kozidrak i Kayah

Beata Kozidrak i Kayah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×