Kayah już poniosła konsekwencję wulgarnej odzywki na festiwalu w Sopocie. Oj, to może zaboleć…

Kayah

Kayah

Kayah w wulgarny sposób odniosła się do reporterów w Sopocie. Już poniosła konsekwencje swojego zachowania. Czy więcej już nie postąpi w ten sposób?

Kayah (właśc.  Katarzyna Magda Rooijens) to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Zadebiutowała na scenie jeszcze w latach 80. i od tamtej pory znacznie podbiła swoją popularność. Dziś ma wielotysięczne grono fanów, którzy na bieżąco śledzą jej poczynania muzyczne, jeżdżą na koncerty i interesują się jej życiem osobistym.

W tym roku ich idolka pojawiła się na koncercie „Radiowy Przebój Roku” na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie. Na scenie towarzyszyli jej: Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia GrzeszczakGrzegorz Hyży, Daria, Michał Szczygieł, Three of US oraz Bryska. Jednak to Kayah wywołała największe kontrowersje.

Piosenkarka, gdy pojawiła się na terenie, gdzie odbywała się impreza, w odróżnieniu od innych gwiazd, odmówiła zapozowania do zdjęć, a oprócz tego w wulgarny sposób zwróciła się do otaczających ją fotoreporterów, co akurat zostało zarejestrowane przez kamerę:

Nie zes*ajcie się.

Nagranie z incydentu zobaczycie poniżej.

Kayah poniosła konsekwencje wulgarnych słów

Dziennik Fakt, który jako pierwszy poinformował o nagannym zachowaniu artystki, przekazał, że już poniosła konsekwencje swojego zachowania. Gdy w końcu weszła na ściankę i chciała, by fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia, ci mieli ostentacyjnie odejść od niej i ją zignorować. Myślicie, że ten bojkot utrzyma się na długo? W dłuższej perspektywie to naprawdę może ją zaboleć, ponieważ mocno ograniczy jej obecność w mediach.

Oburzenia nie kryją również sami fani.

 • Kayah – nadal nie wiem co myśleć po tym krótkim filmiku z Sopotu gdy powiedziałaś „zesraj.. się” do dziennikarzy i fanów…
 • W sieci nic nie ginie…
 • Uwielbiam Cię od zawsze, mam wszystkie płyty. Co się stało, skąd ta złość?
 • Gorąco pozdrawiam – jeden z nich napisał pod jej nowym wpisem na Instagramie.

Lubicie Kayah?


Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah, DAGA, Marcin Wyrostek- Razem z Ukrainą

Kayah, DAGA, Marcin Wyrostek- Razem z Ukrainą

Kayah, DAGA- Razem z Ukrainą

Kayah, DAGA- Razem z Ukrainą

Komentarze

 • Gość pisze:

  Wieśniara bez kultury.

  • Gość Eli pisze:

   Dobrze jej zrobili.brzydka,ordynarna i bez wyrazu konska gęba.

 • Gość pisze:

  Stara flądra bez kultury.

  • Gość pisze:

   Jej się wydaje że nadal jest rozchwytywaną gwiazdką estrady ha ha

 • Gość pisze:

  Kayah się starzeje i próbuje w nieciekawy sposób zaistnieć w mediach. Najpierw śpiewa z Fiki-Miki o rownouprawnieniu i tolerancji a potem strzela wulgarnego focha.

 • Lilka pisze:

  Kobieto – myślenie nie boli, pomimo wieku- zwolnieni są tylko ludzie chorzy……….jakiś News przeoczyłam?

 • Gośćlucyna pisze:

  Nie lubię jej i nigdy nie lubiłam l

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia humory w domu a kasa w pracy termitory za 350/h ha ha zart szparagi kakaowe za 3,50/h albo płacicie sami młode ku..wy za kebaba do 100razy sztuka ps kylius pozdrów iguś albo odwrotnie miejsce na trybunach psg zawsze się znajdzie parís wyspa miłości daj spokój wujek siara na maksa ha ha przypadek nie sądze będzie co wnukom opowiadac źeby potem nie było ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia humory w domu w pracy kasa termitory za 350/h ha ha zart szparagi kakaowe za 3,50/h albo płacicie sami młode ku..wy za kebaba do 100razy sztuka ps kylius pozdrów iguś albo odwrotnie miejsce na trybunach psg zawsze się znajdzie parís wyspa miłości daj spokój wujek siara na maksa ha ha przypadek nie sądze będzie co wnukom opowiadac źeby potem nie było ha ha i to tyle

 • Gość Babcia pisze:

  Dobrze zrobili.Jest osobą medialną i na takich wydarzeniach powinna być przygotowana,że będą robić jej zdjęcia.Zly chumor zostawia się w domu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×