Fotoreporterzy pożałowali spotkania z Kayah przed jej występem w Sopocie. Gwiazda nie gryzła się w język i przeszła do ofensywy

Kayah

Kayah

Kayah odpaliła wrotki. Jej zachowanie z Polsat SuperHit Festiwal przejdzie do historii. To, co zrobiła wobec reporterów, nie było zbyt przyjemne.

Kayah, a właściwie Katarzyna Magda Rooijens, jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Na scenie zadebiutowała w 1984 roku i od tamtego czasu zachwyca słuchaczy swoim pięknym głosem. Przez lata zdobyła grono wiernych fanów, którzy chętnie jeżdżą na jej koncerty oraz śledzą kolejne zawodowe projekty.

Gwiazda rzadko wypowiada się na temat życia prywatnego. Jakiś czas temu udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, podczas którego opowiedziała o swoich trudnych relacjach z ojcem:

Nie miałam według niego ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką. Był czas, kiedy negował mnie całkowicie. (…) To było bardzo bolesne. Dziś mamy z ojcem normalną relację. Choć nie wiem, czy normalną, bo ojciec nigdy nie widział mnie na scenie. I nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść.

Wczoraj piosenkarka pojawiła się na koncercie „Radiowy Przebój Roku” w ramach Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie. Obok niej pojawili się na nim artyści, tacy jak: Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Gromee, Beata Kozidrak i Bajm, Sylwia Grzeszczak, Grzegorz Hyży, Daria, Michał Szczygieł, Three of US oraz Bryska.

Zgromadzone gwiazdy zostały oczywiście przywitane przez ciekawskich fotoreporterów. Większość z nich ochoczo zapozowała do zdjęcia, ale nie Kayah. Niestety jej zachowanie z tej imprezy może budzić spore kontrowersje, a nawet oburzenie. Co zrobiła?

Kayah wulgarnie do reporterów

Wokalistka, w odróżnieniu od innych gwiazd popu, nie zamierzała pozować do zdjęć, a ponadto zwróciła się do nich w dość niewybredny sposób, mówiąc:

Nie zes*ajcie się.

Cały incydent został nagrany i wrzucony na stronę tabloidu Fakt. Gwiazda, wypowiadając te słowa, pośpiesznie ominęła fotoreporterów, a ponadto przez chwilę zasłoniła twarz torbą.

Co myślicie na temat takiego zachowania?

Sopocki hit kabaretowy

Przypomnijmy, że dziś, w niedzielę, podczas ostatniego dnia Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się Sopocki hit kabaretowy. W tym roku wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2, Jerzy Kryszak i Robert Korólczyk. Taka ekipa gwarantuje, że widzowie nie będą mogli narzekać na nudę.


Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah, DAGA, Marcin Wyrostek- Razem z Ukrainą

Kayah, DAGA, Marcin Wyrostek- Razem z Ukrainą

Kayah, DAGA- Razem z Ukrainą

Kayah, DAGA- Razem z Ukrainą

Komentarze

 • Paris Hilton pisze:

  Młode dupy robią karierę to jest sfrustrowana

 • Lenka pisze:

  Zgorzkniała kobieta. Czuje że już czas jej minął. Żałosne a wystarczy starzec się z godnością i przestać kłamać . Smutne

 • Gość blondie pisze:

  I tu tata miał rację. Ani talentu ani urody. Wniosek? Zawsze rodzi prawdę ci powie. A to obnosi się z tym gwiazdorstwem a nic już nie potrafi. To już lepsza ta Beata. Jak wino. Im starsza tym lepsza. Ha ha ha. Taki żart.

 • Gość pisze:

  coraz gorzej wygląda i coraz gorzej śpiewa. Wypalona gwiazda 🙂

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia nie znam jacyś z tv śr..ć to będą biznes jest biznes podatnik płaci podatnik wymaga darmozjady teź muszą z czegoś źyć a nie samym grajkiem do kotleta głosuje na carmelka i ja na carmelka ja tez głosuje na carmelka 300/h spartan spartanek a dla innych majorka time to party króliczki kung fu vs bruce le mma w kisielu ha ha i oczywiscie bravo girl bo skocze to skacz i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia nie znam jacyś z tv śr..ć to będą biznes jest biznes podatnik płaci podatnik wymaga darmozjady teź muszą z czegoś źyć a nie samym grajkiem do kotleta głosuje na carmelka i ja na carmelka ja tez głosuje na carmelka 300/h spartan spartanek a dla innych majorka time to party króliczki kung fu vs bruce le mma w kisielu ha ha i oczywiscie bravo i to tyle

 • Gość pisze:

  Każdy ma prawo do gorszego samopoczucia..

  • Kamila pisze:

   Nie może pogodzić się ze jest podstarzała gwiazda i nikt jej nie chce.

 • Gość pisze:

  Bravo Doda w Sopocie!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×