Sonia Bohosiewicz bez makijażu pokazała nieidealny brzuch, a internauci zalewają ją komplementami. To się nazywa super pewność siebie

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz w poście na Instagramie zapytała fanów, jakie mają sposoby na dobre samopoczucie. Przy okazji pokazała się bez makijażu, a także zaprezentowała swój nieidealny brzuch. Odważnie.

Sonia Bohosiewicz aktywnie działa w social mediach, ale skupia się raczej na pokazywaniu działalności zawodowej i pomaganiu różnym fundacjom. Nie brakuje także zdjęć aktorki, jednak nie mówi raczej o dzieciach czy mężu, a pytania na ich temat zbywa milczeniem. Mimo że jest prężnie publikującą treści użytkowniczką Instagrama, to na próżno tam szukać zdjęć jej najbliższych.

Jakiś czas temu zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się fotografiami z 9. urodzin starszego syna. Na dwupiętrowym torcie umieszczono figurki ulubionych bohaterów Leonarda. Przypominamy: Bohosiewicz świętuje 9. urodziny syna. Spektakularny tort w roli głównej. „Szkoda jeść”

Najwyraźniej Sonia, która jest mamą synów: Teodora, który urodził się 9 stycznia 2009 i Leonarda, który właśnie skończył 9 lat, w pełni zaakceptowała także to, jak po ciążach i z upływem czasu zmieniło się jej ciało, bo bez skrępowania pokazała fanom na Instagramie nieidealny brzuch.

Sonia Bohosiewicz pokazała swój nieidealny brzuch

Na Instagramie Sonii Bohosiewicz pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka praktykuje jogę.

Jakieś pomysły na poprawę samopoczucia? – zapytała fanów.

Nie czekała długo na propozycje, wśród których nie zabrakło tych bardzo ciekawych:

  • Flaszka przedniej whisky.
  • Zrobić tatuaż. Ja zrobiłam wczoraj pierwszy w moim życiu. I zalały mnie endorfiny.
  • Witamina D3, probiotyki (najlepiej kiszony burak, kiszona kapusta/sok), pełny głęboki oddech, śmiech, natura, przyjaciele, ruch, dotyk.
  • Posprzątać w szafie – rekomendują internauci.

Tymczasem także zdjęcie aktorki wzbudziło wielkie emocje. Sonia pokazała się bez makijażu i w pozycji, która nie ukryła jej brzucha.

W dzisiejszym świecie trzeba nie lada odwagi, żeby pokazać się bez retuszu, bez ukrywania niedoskonałości figury. Sonia Bohosiewicz jednak już niejednokrotnie udowodniła, że nie ma z tym problemu. Jest pewną siebie i w pełni spełnioną kobietą.

  • Jak zawsze hot! Niezmiennie mnie pani zachwyca.
  • Rewalacja!
  • Sonia Buddasiewicz. Kocham cię.
  • woow , co za forrrrmaaaaaa.
  • Ślicznotka – piszą internauci.

Zdjęcia Sonii Bohosiewicz w naszej galerii.


Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Sonia Bohosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×