Sonia Bohosiewicz świętuje 9. urodziny syna. Spektakularny tort w roli głównej. „Szkoda jeść”

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz świętuje 9. urodziny syna. Przygotowała dla niego przyjęcie w domu i spełniła marzenie, kupując tort, jaki wymyślił dla siebie Leonard. Zdjęcia.

Sonia Bohosiewicz nie należy do gwiazd lubiących chwalić się swoim życiem prywatnym. Karierę od zawsze budowała na bazie zawodowej działalności i pomaganiu różnym fundacjom. Na próżno pytać ją o dzieci czy męża, odpowiedzi takie pytania omija szerokim łukiem.

Zobacz: Bohosiewicz pokazała swoje luksusowe mieszkanie w najlepszym czasie antenowym! Wystrój jak z dubajskiego hotelu! [WIDEO]

Mimo że jest bardzo aktywna użytkowniczką Instagrama, to na próżno tam szukać zdjęć jej najbliższych. Większość postów skupia się na aktywnościach aktorki.

Jednak z okazji 9. urodzin młodszego syna Sonia zrobiła wyjątek i pochwalił się przyjęciem, jakie dla niego przygotowała.

Sonia Bohosiewicz świętuje 9. urodziny syna

Sonia Bohosiewicz w 2008 wyszła za mąż za Pawła Majewskiego, syna reżysera Janusza Majewskiego. Mają dwóch synów: Teodora, który urodził się 9 stycznia 2009 i Leonarda, który właśnie skończył 9 lat.

W jej social mediach na próżno szukać zdjęć rodzinnych. Aktorka bardzo chroni prywatność najbliższych. Jednak z okazji urodzin młodszego dziecka zrobiła wyjątek i pokazała przyjęcie, jakie zorganizowała. Leonard wymyślił sobie, jaki tort ma uświetnić jego dzień. Mam spełniła życzenie, a wypiek okazał się spektakularny.

Na dwupiętrowym cieście umieszczono figurki ulubionych bohaterów Leo. Pokemony w pełni zadowoliły solenizanta. W relacji na Instagramie mamy słyszymy, jak dziewięciolatek mówi, iż tort jest spełnieniem jego marzeń.

Nasz Synek Leonard ostatni raz ma urodziny jednocyfrowe. Drugi już 12 lat. Czyli, że zacznę być już mamą nastolatków? Sto lat Leo!!! – napisała.

Zachwyceni internauci komentują, oprócz życzeń urodzinowych pojawiły się też wyrazy uznania dla tortu zamówionego przez Bohosiewicz:

  • Najlepszego sto lat super prezentów, szaleństw dzieciństwa, świetnych gier,wielu marzeń do spełnienia, świetny tort.
  • Jaki świetny tort, aż szkoda go jeść.
  • 100lat dla synka! Piekny wiek 🙂 jedyny taki. Cudny ten tort!
  • Fantastyczny tort! Najleopszego dla Leo.

Zajrzyjcie do naszej galerii, tort rzeczywiście robi wrażenie.


Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Sonia Bohosiewicz - urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×