Romantyczna historia Tomasza Komendy i Anny Walter nie zakończyła się szczęśliwie. Smutny finał związku

Koniec związku Tomasza Komendy

Koniec związku Tomasza Komendy

Tomasz Komenda i Anna Walter nie są już w związku. Kobieta samotnie zajmuje się ich wspólnym synem. Romantyczna historia nie zakończyła się szczęśliwie.

Życie Tomasza Komendy okazało się być gotowym materiałem na film, który zresztą powstał, a wyreżyserował go Jan Holoubek. Jako młody mężczyzna został oskarżony o zbrodnię, której nie popełnił. Historia niesłusznie skazanego mężczyzny wstrząsnęła całą Polską. Po latach został oczyszczony z zarzutów i zaczął układać wszystko na nowo. Poznał i pokochał Annę Walter, z którą doczekał się dziecka. Niestety ich historia nie ma happy endu.

Smutny finał związku Tomasz Komendy i Anny Walter

Uczucie Tomasz Komendy i Anny Walter narodziło się nagle. Poznali się w sieci. Po spotkaniu na żywo czuli, że poznali właściwą osobę, żeby zbudować relację.

Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma. Poczułem motylki w brzuchu, wiedziałem, że Ania jest tą jedyną — powiedział swego czasu Tomasz Komenda w programie „Uwaga TVN”.

Tomasz i Anna dali sobie szansę. Mężczyzna otwarcie mówił, że marzy, by zobaczyć swoją wybrankę w białej sukni na ślubnym kobiercu. Podczas premiery filmu 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy oświadczył się Annie.

W 2020 roku na świat przyszedł ich syn, któremu dali na imię Filip. Informacja ta obiegła media i spłynęła na nich masa życzeń i miłych słów. Z uwagi na to, że mężczyzna nie ma konta w mediach społecznościowych, radosne wieści przekazali Bracia Collins.

It’s a boy! Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami. Filip przyszedł na świat o godzinie 15:03. Gratulujemy!

Nieoczekiwanie w lipcu 2021 Tomasz Komenda i Anna Walter się rozstali. Do dziś nieznane są kulisy zakończenia związku.

Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie — powiedziała wówczas Pudelkowi Anna.

Od tamtej pory oboje zniknęli z życia publicznego. Nie ma żadnych informacji, czym obecnie się zajmują i jak wygląda ich życie.

Oglądaliście film o Tomku Komendzie, który jest również dostępny w wersji serialowej na platformie Player?


Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Tomasz Komenda został ojcem. Pierwsze zdjęcia dziecka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×