Ślub J.Lo i Alexa Rodrigueza coraz bliżej. Planują ceremonię na Hawajach, na którą wydadzą 10 milionów dolarów. Znamy pierwsze szczegóły

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują ślub i spektakularne wesele, na które wydadzą krocie. Zagraniczna prasa podaje, że uroczystość będzie kosztować aż 10 milionów dolarów. Pierwsze szczegóły obiegły media. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się w 2017 roku. Zaiskrzyło niemal od razu. Zaczęli się spotykać i stworzyli jeden z najpopularniejszych duetów na świecie. Zakochani świetnie czują się w swoim towarzystwie. Razem spędzają niemal każdą wolną chwilę, wychowują dzieci, ćwiczą na siłowni. Mieszkają w pięknej posiadłości, którą co jakiś czas pokazują fanom, podróżują prywatnym samolotem.

W 2019 roku para się zaręczyła. Od tego momentu kolorowa prasa regularnie serwuje ciekawostki dotyczące ich ślubu. Chociaż niedawno jeden z tabloidów sugerował, że uroczystość jest już za nimi, niedawno Lopez zdementowała te informacje. Powiedziała, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała ich plany. Chcieli się pobrać w czerwcu we Włoszech, jednak w tamtym czasie kraj był uznawany za epicentrum pandemii:

To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy się pobrać w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wówczas: To może się nie wydarzyć. Włochy to najgorsze miejsce na świecie… – opowiedziała wokalistka w Radio Andy.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: ślub. Gdzie się odbędzie?

Gdzie i kiedy odbędzie się ślub Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza? Sami zainteresowani milczą na ten temat. Bardziej rozmowne są osoby z ich otoczenia. Jedna z nich w rozmowie z OK! zapewniła, że narzeczeni już wiedzą, gdzie urządzą uroczystość. Zamiast Włoch, wybiorą Hawaje, które wręcz uwielbiają:

Jenn i Alex uwielbiają Hawaje. Nic więc dziwnego, że wybrali właśnie te wyspy.

Osoba z otoczenia piosenkarki zdradza, że para nie zamierza oszczędzać. Chce urządzić spektakularne wesele, na które planuje wydać przynajmniej 10 milionów dolarów (ponad 36 mln złotych):

Jen wie, jak urządzić przyjęcie i nie szczędzi pieniędzy. Odłożyła 10 milionów dolarów i wyda więcej w razie potrzeby.

Ceremonia ma się odbyć w miejscu, z którego będą się rozciągać piękne widoki. Panna młoda wybierze olśniewającą kreację, która będzie niemal tak zachwycająca, jak jej obrączka:

Ceremonia odbędzie na urwisku z widokiem na ocean. Jen zamierza olśniewać diamentami i białą sukienką, mimo że jest to jej czwarte małżeństwo. Pierścionek Lopez jest wykonany na zamówienie. Będzie idealnie się komponował z jej brylantem zaręczynowym.

Podobno przyszły pan młody już szykuje niespodziankę dla piosenkarki. Chce ją zabrać w podróż poślubną. Na ten moment zainteresowani nie skomentowali tych doniesień.


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – Złote Globy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×