Szukaj

Jennifer Lopez odwołała ślub z Alexem. Najpierw powodem była pandemia, teraz jest coś jeszcze

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Alex Rodriguez, Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planowali pobrać się w czerwcu we Włoszech, jednak przez pandemię koronawirusa musieli zmienić plany. Wszystko wskazuje na to, że do ślubu na razie nie dojdzie wcale. Dlaczego?

Jennifer Lopez Alex Rodriguez są jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Wokalistka jest po trzech nieudanych małżeństwach i kilku głośnych związkach. Gdy wydawało się, że nie odnajdzie szczęścia, w 2017 roku w jej życiu pojawił się Alex – 45-letnia gwiazda New York Yankees, jednej z najlepszych drużyn baseballowych w Stanach Zjednoczonych.

W mediach często pojawiają się informacje o ślubie tych dwojga. Tabloid Life&Style już na początku roku sugerował, że para już od dawna jest małżeństwem. Dopiero teraz na jaw wyszło, że zakochani mieli takie plany, jednak do ślubu nie doszło.

Jennifer Lopez odwołała ślub

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są bardzo aktywni na Instagramie. Dzielą się tam zarówno informacjami dotyczącymi ich życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio ukochany J.Lo pochwalił się prezentem od Baracka Obamy. Nie brakuje tam również zdjęć, na których widać, jak gorące uczucie ich łączy.

Po kilku latach wspólnego życia gwiazda hitu Jenny from the block i A-Rod zaczęli zastanawiać się nad sformalizowaniem związku. W wywiadzie dla Radio Andy gwiazda zdradziła, że już od jakiegoś czasu prowadzili rozmowy na ten temat:

Na pewno o tym rozmawialiśmy. Oboje byliśmy już w związkach małżeńskich. Zadawaliśmy sobie wzajemnie pytania: To jak? Bierzemy ślub czy nie? Zastanawialiśmy się również, co to dla nas oznacza. […]

Okazuje się, że para podjęła pierwsze kroki w kierunku organizacji wesela. Jak donosi US Weekly mieli oni wziąć ślub już w czerwcu, jednak zmuszeni byli odwołać przyjęcie. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Zaślubiny i wesele miały odbyć się we Włoszech, jednak w tamtym czasie kraj ten uznawany był za epicentrum pandemii. Gwiazda nie ukrywa, że było jej z tego powodu przykro:

To było naprawdę smutne, ponieważ mieliśmy się pobrać w czerwcu i już wcześniej wszystko zaplanowaliśmy, więc gdy w marcu lub kwietniu spojrzeliśmy na sytuację we Włoszech, byliśmy przerażeni. Pomyśleliśmy wówczas: To może się nie wydarzyć. Włochy to najgorsze miejsce na świecie… – opowiedziała wokalistka w Radio Andy.

Ostatecznie Jennifer i Alex odwołali ślub i postanowili wrócić do tego w przyszłości. Liczyli, że uda im się pobrać jeszcze w tym roku, ale szybko zdali sobie sprawę z tego, że sytuacja się nie poprawia. Dodatkowo Lopez ma na głowie inne sprawy, którym oddaje się bez reszty. Jak donosi źródło US Weekly, nie rezygnują ze swoich planów, ale podobno nowy biznes ostatecznie przekreślił szanse na organizację ceremonii w zaplanowanym terminie:

Oboje uznali, że najważniejsze jest ich uczucie. Liczy się, że się kochają, a związek mogą sformalizować w każdym momencie. J.Lo chce poślubić A-Roda wkrótce po tym, jak wszystko wróci do normy. […] Teraz na jej głowie jest promocja marki kosmetycznej J.Lo Beauty, która zepchnęła temat ślubu na dalszy plan.

Wierzymy, że już wkrótce Jennifer Lopez i Alex Rodriguez spełnią swoje marzenie i zostaną małżeństwem, czego im życzymy.


Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez na kolacji z Alexem Rodriguezem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×