Ewa Kasprzyk szykuje się do ślubu! Pobierze się na drugim końcu świata. Znane są data i miejsce

Ślub Ewy Kasprzyk

Ślub Ewy Kasprzyk

Ewa Kasprzyk w tym roku poinformowała o zaręczynach. Jej wybrankiem jest tajemniczy Michał Kozerski, który zajmuje się branżą hotelarską. Zakochani już mają ślubne plany. Gdzie planują się pobrać?

Ewa Kasprzyk to aktorka, która ma ugruntowaną pozycję w polskim show-biznesie. Przez lata stworzyła wiele niezapomnianych ról. Ostatnio dużo mówi się o jej życiu osobistym. Przez 36 lat była żoną Jerzego Bernatowicza, z którym doczekała się córki. Kilka tygodni temu do prasy trafiły bardzo zaskakujące informacje o rozwodzie pary.

Rozstanie odbyło się w pokojowej atmosferze bez zbędnego medialnego szumu. Gwiazda długo nie potwierdzała informacji o zakończeniu małżeństwa. Jako pierwszy do informacji dotarł Super Express.

Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny – powiedział tabloidowi rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku Tomasz Adamski.

Od długiego czasu małżeństwo aktorki było jedynie formalnością. Szybko udało jej się na nowo ułożyć życie. Ewa była widywana z tajemniczym mężczyzną, a jak potwierdziła – jej związek jest bardzo poważny. Przyjęła nawet oświadczyny nowego ukochanego.

Ewa Kasprzyk: drugi ślub. Kiedy i gdzie?

Narzeczony aktorki ma na imię Michał, a para poznała się w Turcji 4 lata temu, gdy ona była na wakacjach, a on pracował jako trener delfinów. Ich przyjaźń przekształciła się w bardzo poważny związek.

Dla Ewy mężczyzna zdecydował się na wiele zmian. Przeprowadził się do Polski, ale nadal jest związany z branżą turystyczną. Aktorka jest pewna, że zaręczyny były dobrą decyzją.

Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem. Znowu jestem gotowa do skoku z asekuracją.

Teraz zakochani powoli przygotowują się do ślubu. Jak donosi magazyn Rewia, przyszły mąż Kasprzyk jest cenionym biznesmenem w branży hotelarskiej. Ma swój własny luksusowy obiekt znajdujący się w RPA.

Michał Kozerski jest właścicielem hotelu w RPA, do którego ostatnio pojechała również córka Ewy, Małgorzata – zdradza znajomy aktorki.

Ewa Kasprzyk w sukni ślubnej w spektaklu teatralnym

Ewa Kasprzyk w sukni ślubnej w spektaklu teatralnym

Zakochani podobno planują pobrać się właśnie w należącym do niego hotelu i tam wyprawić przyjęcie weselne. Wybrali już nawet termin – wakacje 2021:

Podobno zakochani właśnie w Afryce planują powiedzieć sobie tak. A w luksusowym hotelu pana Michała wyprawić przyjęcie weselne. Aktorka nie ukrywa, że od dawna zafascynowana jest tym wspaniałym kontynentem. Hotel ukochanego położony jest przy granicy z Mozambikiem, niedaleko gigantycznego Parku Narodowego Krugera. Ślub w tak egzotycznej i dzikiej scenerii byłby spełnieniem największych marzeń pani Ewy. Podobno wymyśliła sobie, że wyjdzie za mąż latem… – czytamy w magazynie Rewia.

Pozostaje nam trzymać kciuki, by wszystkie marzenia ślubne Ewy Kasprzyk się ziściły, a pandemia nie pokrzyżowała planów na organizację wesela jak z bajki.


Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk

Ewa Kasprzyk – Czarno to widzę…, premiera spektaklu

Ewa Kasprzyk – Czarno to widzę…, premiera spektaklu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×