Szukaj

Magda Gessler idzie jak burza. Właśnie otworzyła nowy lokal. Sprawdziliśmy ceny

Magda Gessler Słodki Słony Wilanów

Magda Gessler Słodki Słony Wilanów

Magda Gessler otworzyła nową restaurację w Warszawie. Razem ze swoim synem Tadeuszem Mullerem promują lokal w sieci. Gwiazda proponuje  smakołyki z najwyższej półki.

Magda Gessler to niekwestionowana królowa polskiej kuchni. Przez ostatnich 10 lat jej program Kuchenne rewolucje odmienił nie tylko restauracje, ale i życie setek Polaków. W każdym odcinku restauratorka stara się pomóc kolejnym właścicielom i uratować ich lokal przed upadkiem i bankructwem. Dzięki jej radom i metamorfozom klienci wracają, a bohaterowie programu mogą w końcu odetchnąć z ulgą.

Magda dała się poznać nie tylko jako specjalistka od kulinarnych przepisów, ale także rewelacyjna dekoratorka wnętrz. Miejsca, które odwiedza z kamerą TVN-u, zyskują nowe menu, ale też zupełnie inny wystrój. Wnętrza wypełniają się kolorami, nowoczesnymi dodatkami i świeżymi kwiatami. Znikają z nich meble rodem z PRL-u i wszelkiego rodzaju sztuczne bibeloty. Pomysły gwiazdy czasami wzbudzają sprzeciw wśród właścicieli lokalu, jednak żaden z nich nie żałował jeszcze tego, że pozostawił specjalistce wolną rękę.

Gwiazda kuchni oprócz tego, że ratuje upadające biznesy, to sama prowadzi kilka popularnych lokali. Całkiem niedawno w stolicy otworzyła kolejne bistro. Gdzie się znajduje? Jakie są ceny?

Magda Gessler: Słodki Słony na Wilanowie

Na mapie Warszawy właśnie pojawił się nowy lokal. Bistro o nazwie Słodki Słony Familia należące do Magdy Gessler i jej syna Tadeusza Mullera znajduje się w kompleksie Royal Wilanów, przy ul. Klimczaka. O otwarciu restauratorka poinformowała na swoim Facebooku.

To już dziś!!! Zapraszamy do @slodki_slony_familia  #slodkislonyfamilia  Nowe miejsce na Wilanowie, w Warszawie. Zaczarowane, Rodzinny twist- słodko słony… My dla was.
Słodki… wypieki według rodzinnych receptur i najlepsza jakość składników.
Słony … bistro, tradycyjne potrawy wzbogacone o zielony twist.
Familia – dwa pokolenia łączą siły Magda Gessler i @Tadeusz Muller

To już dziś!!! Zapraszamy do @slodki_slony_familia #slodkislonyfamilia Nowe miejsce na Wilanowie, w Warszawie….

Opublikowany przez Magdę Gessler Sobota, 17 października 2020

Magda Gessler, pomimo wielkiego kryzysu, który podczas pandemii spotkał branżę gastronomiczną, nie może narzekać na brak klientów. W czasie, gdy zamykają się kolejne lokale, gwiazda poszerza swoją działalność. Podobne bistro, którego właścicielką jest gwiazda stacji TVN, znajduje się na ulicy Mokotowskiej. Od lat cieszy się uznaniem klientów. W czasie pandemii można było zobaczyć długie kolejki, oczekujące po najlepszej jakości wypieki.

Fani smaków znanej restauratorki na pewno nie będą zawiedzeni. Oprócz przepysznych słodkich i słonych wypieków znajdą tutaj także przepyszne zupy, przygotowane według domowych receptur. Za ciasto drożdżowe, które przypomni smak dzieciństwa, zapłacimy 50 zł za całość, a 16 zł za kawałek. Słoik przepysznej domowej zupy pomidorowej, to wydatek rzędu 60 zł. Można kupić także pyszne jagodzianki, torty (do 20 zł za kawałek), bezy i kanapki na słodkiej bułce.

Byliście już w nowym lokalu Magdy Gessler?


Słodki Słony na Wilanowie

Słodki Słony na Wilanowie

Słodki Słony na Wilanowie

Słodki Słony na Wilanowie

Słodki Słony na Wilanowie

Słodki Słony na Wilanowie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×