Sławomir Peszko pokazał syna. Zajrzeliśmy na Instagram Marcela. To kopalnia rozczulających zdjęć. Rośnie gwiazda

Sławomir Peszko pokazał synka

Sławomir Peszko pokazał synka

Sławomir Peszko pokazał na Instagramie zdjęcie z synem. Marcel to już duży chłopak. Podobny do znanego ojca?

Sławomir Peszko to były reprezentant Polski w piłce nożnej i dobry kolega Roberta Lewandowskiego. W historii sportu zapisał się nie tylko jako zawodnik z Orłem na koszulce – występował w biało-czerwonych barwach aż 44 razy, ale także kilkoma skandalami i serią memów, które powstały podczas jego kariery. To z pewnością jeden z najbarwniejszych piłkarzy w naszym kraju. Niedawno gościł u Kuby Wojewódzkiego, a on przecież znany jest z zapraszania na kanapy niebanalnych osobowości.

To tam właśnie opowiedział o tym, że od jakiegoś czasu jest twarzą alkomatów. Zdradził, że chociaż lubi się dobrze bawić, przyjął tę propozycję, bo chce przestrzegać innych kierowców:

Lubię się bardzo dobrze bawić, mogę pić do rana, ale nie będę prowadzić na kacu, o to w tym wszystkim chodzi.

W dalszej części rozmowy opowiedział o ulubionych memach na swój temat i ujawnił, że chciałby się kiedyś spotkać z Aleksandrem Kwaśniewskim. Dlaczego? O tym pisaliśmy tutaj.

Obecnie Sławomir Peszko zakończył karierę reprezentacyjną i występuje na pozycji pomocnika w polskim klubie Wieczysta Kraków. Prywatnie jest mężem jednej z piękniejszych polskich WAG’s. Annę poznał, gdy grał w Wiśle Płock. Kiedy w 2008 roku piłkarz trafił do Lecha Poznań, jego narzeczona przeprowadziła się wraz z nim do stolicy Wielkopolski. Ślub wzięli w styczniu 2009 roku. Mają dwoje dzieci. Córka Wiktoria urodziła się 5 października 2009 r., a syn Marcel przyszedł na świat 26 czerwca 2014.

Piłkarz jest bardzo aktywny w social mediach i to właśnie tam pochwalił się najnowszym zdjęciem z synem.

Sławomir Peszko na zdjęciu z synem. Czy Marcel jest podobny do znanego taty?

Sławomir Peszko nie ukrywa, że jego syn pasjonuje się piłką nożną. Na profilu instagramowym sportowca nie brakuje zdjęć, na których Marcel gra w piłkę lub też razem z tatą ogląda mecze. Najnowsze zdjęcie piłkarze tylko potwierdza, że dzielą pasję. Fotografia została zrobiona w szatni, a ojciec i syn pozują w strojach do gry.

Wspólna pasja – napisał.

Przy okazji zajrzeliśmy na Instagram Marcela, który jest wypełniony po brzegi zdjęciami chłopca doskonale obrazującymi jego miłość do futbolu. Widać, że piłka nożna jest jego pasją, z którą zwiąże swoją przyszłość. 7-latek uwielbia bawić się piłką, grać z kolegami i dopingować swoje ulubione drużyny. Co więcej, syn naszego orła współpracuje już nawet z jedną z marek odzieżowych, którą oficjalnie oznaczył jako partnera na swojej stronie. Z pewnością pasję do sportu odziedziczył po ojcu.

Czy Marcel jest podobny do znanego ojca? Ocenę pozostawimy wam. Jedno jest pewne, Sławek z synem z pewnością wspaniale spędzają razem czas, grając w piłkę nożną. Być może rośnie nam wielka gwiazda futbolu?


Sławomir Peszko z synem

Sławomir Peszko z synem

Sławomir Peszko z synem

Sławomir Peszko z synem

Sławomir Peszko z synem

Sławomir Peszko z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×