Szukaj

Koniec rodzinnego dramatu! Siostry Godlewskie pogodziły się! Z tej okazji możemy podziwiać piękne zdjęcie z łóżka

Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Siostry Godlewskie pogodziły się! Esmeralda i Małgorzata ogłosiły w sieci, że ich konflikt został zażegnany, a już wkrótce ruszą z kolejnymi koncertami i nowymi muzycznymi projektami.

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska jeszcze do niedawna kłóciły się na oczach całej Polski. Wszystko przez rzekomą awanturę, która miała rozegrać się na oczach pasażerów samolotu lecącego z Warszawy do Amsterdamu. Panie zachowywały się nagannie do tego stopnia, że zostały wyproszone z pokładu, a następnie ukarane mandatem w wysokości 500 złotych.

Od tego momentu siostry wzajemnie przekrzykiwały się w social mediach, wykłócając się o prawdziwą wersję wydarzeń. Doszło do tego, że Małgorzata wydała oświadczenie, w którym przyznała, że jej siostra  rzekomo „jest uzależniona od xanaxu, leków psychotropowych i alkoholu”. Esmeralda z kolei chciała pozwać siostrę za mocne słowa pod jej adresem. Ostatecznie obyło się jedynie na kilku kontrowersyjnych wpisach.

Wygląda jednak na to, że panie doszły do porozumienia bez pomocy sędziego. Dowodem na to może być post, który niedawno w sieci umieściła „czująca power do tego, żeby się bić” Esmeralda. Pokazała na nim zdjęcie swojego dziecka, obok którego śpi Małgosia, oczywiście bez scenicznego makijażu przywołującego na myśl gwiazdy programu RuPaul Drag Race:

Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno @malgorzata_godlewska_official ???? Siostry Godlewskie wracają! Na zdjęciu: @malgorzata_godlewska_official.

Obserwatorzy sióstr niemal natychmiast zaczęli komplementować urodę Gosi:

  • Jezu jaką piękna bez makijażu!!!
  • Nie sadziłam ze to powiem, ale bez makijażu to nawet ładna
  • Ona jest ładna. Tylko makijaż ma źle dobrany !

Niektórzy zasugerowali, że między siostrami nigdy nie były konfliktu, a całe to zamieszanie wybuchło tylko w celu podkręcenia zainteresowania wokół ich duetu.

Ciekawe, czy Małgorzata zaśpiewa dla Esmeraldy przed jej walką z Martą Linkiewicz podczas Fame MMA 3, która już 30 marca w Łodzi.

Siostry Godlewskie za moment wydrapią sobie oczy! Właśnie poszły się sądzić o… Lepiej usiądźcie!

Patologia. Siostra Godlewska zwyzywała gwiazdę Instagrama! Rzuciła się na nią z pięściami! [WIDEO]


Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Esmeralda Godlewska i Małgorzata Godlewska pogodziły się

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Esmeralda Godlewska- przygotowania do Fame MMA

Esmeralda i Magda Godlewskie

Esmeralda i Magda Godlewskie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×