Szukaj

Siostra uczciła rocznicę śmierci Ani Przybylskiej. Opublikowała nieznane zdjęcie aktorki z niemowlęciem. Serce pęka

Agnieszka Kubera Anna Przybylska

Agnieszka Kubera Anna Przybylska

Siostra Anny Przybylskiej na Instagramie wspomniała zmarłą aktorkę. Post, który udostępniła, błyskawicznie obiegł sieć. Co na nim widać?

Gdy Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska się poznali, aktorka była żoną Dominika Zygry. Podobno zaiskrzyło między nimi od razu, piłkarz nie chciał się jednak mieszać w cudzy związek. Gdy okazało się, że małżeństwo się rozwodzi, Bieniuk postanowił zawalczyć o wspólne szczęście. Pierwsza randka miała miejsce w Berlinie, a od tego momentu para nie mogła się rozstać.

Bieniuk i Przybylska byli parą przez kilkanaście kolejnych lat. Wspólnie wychowywali trójkę dzieci: Oliwkę, Szymona i Jana. Sielankę przerwała choroba. U aktorki zdiagnozowano raka trzustki. Pomimo walki lekarzy, jej życia nie udało się uratować. Pogrążony w żałobie Jarosław Bieniuk musiał zająć się dziećmi. Jako kochający tata z tego zadania wywiązuje się wzorowo.

Agnieszka Kubera uczciła rocznicę śmierci Ani Przybylskiej. Wzruszający post

O tym, że Ania i Jarosław tworzyli duet idealny, ich bliscy nie mają nawet cienia wątpliwości. Siostra Przybylskiej, Agnieszka Kubera, w rozmowie z Urodą życia, powiedziała, że tworzyli fajną rodzinę:


Anna Przybylska

Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Anna Przybylska i Małgorzata Rudowska

Anna Przybylska i Małgorzata Rudowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×