Szukaj

Malwina Siwiec urodziła. Dzięki Natalii wiemy, jakiej płci jest maleństwo. Dumna ciocia komentuje

Malwina Siwiec urodziła

Malwina Siwiec urodziła

Siostra Natalii Siwiec, Malwina Siwiec, została mamą. Urodziła swoje pierwsze dziecko, a uroczy kadr podbił serca internautów. Dumna do granic ciocia komentuje.

O tym, że siostra Natalii Siwiec jest w ciąży, dowiedzieliśmy się, kiedy przyszła mama miała już spore krągłości. To wtedy Malwina Siwiec zdecydowała, że czas pochwalić się światu swoim szczęściem. Opublikowała piękne zdjęcie na Instagramie, a wkrótce potem pojawiły się fotki z prawdziwie gwiazdorskiego baby shower. Można było podziwiać przyszłą mamę, siedzącą w otoczeniu cudnych prezentów, a także z przyjaciółmi i partnerem, który czule obejmuje brzuszek ukochanej. Dekoracje utrzymano w odcieniach beżu i złota, a więc nie było żadnej wskazówki na temat płci dziecka.

Jakiś czas potem, siostra Siwiec udostępniła kadr z pięknej sesji ciążowej i zebrała wtedy mnóstwo gratulacji. Nie ona jednak ujawniła płeć maleństwa, a Natalia. Zrobiła to w święta, kiedy opublikowała na swoim profilu rodzinne zdjęcia. Mogliśmy podziwiać ją w otoczeniu mamy, córki i Malwiny. Napisała wtedy.

Cztery dziewczyny i jedna w drodze. 3 pokolenia.

Dzisiaj na Instagramie Malwiny pojawiło się pierwsze zdjęcie jej córeczki.

Siostra Natalii Siwiec urodziła

Siostra Natalii Siwiec spodziewała się pierwszego dziecka. Celebrowała każdy moment ciąży. Jak już pisaliśmy wyżej urządziła gwiazdorski baby shower, a każde zdjęcie, które pojawiało się na jej Instagramie było przemyślane i wręcz odbierało mowę.

W niedzielę podzieliła się swoim szczęściem i pokazała pierwsze zdjęcie córeczki. Malutka jest ubrana w śliczne różowe ubranko, a jej mama nie ukrywa radości.

Dziękuję, że sprawiliście mnie najszczęśliwszą. Żyję dla Was.

Piękniejszych trzydziestych urodzin nie można było sobie wyobrazić – napisała.

Zdjęcie maluszka w czułych objęciach taty zachwyciło internautów. Jako pierwsza skomentowała post Natalia Siwiec. Dumna ciocia zostawiła mnóstwo serduszek i emotikon symbolizujących miłość. Mimo że to ona zdradziła już w święta płeć dziecka, nie napisała tym razem, jak jej siostrzenica ma na imię. Czekamy, może i teraz się wygada. Tymczasem Malwinie i jej partnerowi serdecznie gratulujemy.


Malwina Siwiec urodziła

Malwina Siwiec urodziła

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną, córką Mią i mamą

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną, córką Mią i mamą

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Malwina Siwiec - sesja ciążowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×