Siostra królowej Elżbiety II zemściła się na księżnej Dianie. Paskudna intryga Małgorzaty Windsor

Siostra Królowej Elżbiety II, księżna Diana

Siostra Królowej Elżbiety II, księżna Diana

Księżna Diana była uwielbiana przez Brytyjczyków, i nie tylko. Przez swoją piękną osobowość zyskała sobie wielbicieli na całym świecie. Jej śmierć pogrążyła w żałobie miliony ludzi. Niedawno wyszły na jaw nowe fakty na temat jej życia. Zobaczcie.

Księżna Diana była uwielbianą postacią brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej śmierć jest niepowetowaną stratą. Swoją skromnością, szczerością oraz prostolinijnością sprawiła, że pokochały ją miliony ludzi na całym świecie. Jednak tą popularnością przysporzyła sobie wielu kłopotów i też wrogów, często cierpiało jej życie osobiste i wizerunek.

Relacje księżnej Diany z Małgorzatą Windsor

Księżna Diana miała bardzo napięte relacje z młodszą siostrą królowej Elżbiety II, Małgorzatą. Kobiety nie lubiły się. Niedawno w mediach pojawiła się wstrząsająca informacja w tej sprawie. Okazuje się, że w przeszłości Małgorzata okazała się małostkowa i  niezwykle dotkliwie zemściła się na Dianie. O tym teraz mówi cała Wielka Brytania.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia księżnej Diany. Zrobiono je tuż przed tragicznym wypadkiem

Małgorzata Windsor i księżna Diana

Małgorzata Windsor i księżna Diana

Jak Małgorzata zemściła się na Dianie?

Księżna Diana oraz młodsza siostra królowej mieszkały razem w Pałacu Kensington, a ich wrogie relacje dało się łatwo zaobserwować. Każdy ruch uwielbianej przez Brytyjczyków księżnej był przez Małgorzatę dotkliwie krytykowany, nikt jednak nie spodziewał się, że nienawiść była w niej aż tak głęboko zakorzeniona, że aż doprowadziła do zemsty. Młodsza siostra królowej Elżbiety II zakazywała kupowania gazet z Dianą na okładce.

Księżniczka Małgorzata obracała każdy magazyn, w którym księżna Diana znajdowała się na okładce. Mówiła swoim pracownikom, by nie rozmawiali z nikim od księżnej Diany. To była zimna wojna – opowiada Andrew Morton, królewski biograf.

Zobacz: Księżna Diana była chora psychicznie? Skandaliczne wyznanie terapeuty wstrząsnęły Wielką Brytanią

Co było przyczyną antypatii?

Okazuje się, że kością niezgody między kobietami była popularność.

Księżniczka Małgorzata nie była fanką księżnej Diany, ponieważ to ona wcześniej była gwiazdą filmową, Dianą swoich czasów. A potem pojawiła się Diana i zaczęła sobie uzurpować tę pozycję – wyjaśnia były lokaj Diany, Paul Burrel.

Więc cała nagonka na Dianę była spowodowana pustą zazdrością. Brytyjczycy uważają to zachowanie się Małgorzaty za haniebne i nie mogą jej go darować. Jej małostkowość już przeszła do historii.

Zobacz: Księżna Kate i książę William z dziećmi przyłapani w pubie. Od tej strony ich nie znaliśmy


Małgorzata Windsor i księżna Diana

Małgorzata Windsor i księżna Diana

Małgorzata Windsor, siostra królowej Elżbiety II

Małgorzata Windsor, siostra królowej Elżbiety II

Księżna Diana nosiła dwa zegarki

Księżna Diana nosiła dwa zegarki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×