Ten dzień pod wieloma względami miał dla niej szczególne znaczenie. Nie tylko znalazła się o krok od możliwości zawalczenia o Kryształową Kulę, ale i świętowała swoje 19. urodziny. Te po raz pierwszy spędziła poza domem. Niestety już o poranku spotkała ją niemiła niespodzianka, o której opowiedziała na Instastory.
Fani nie tracili ani przez chwilę wiary, że jest to dobry znak i po porannym niepowodzeniu przyjdzie czas na świętowanie wielkiego sukcesu. Niestety, ku ich niezadowoleniu nie weźmie udziału w finaleTańca z gwiazdami.
Siostra Anny Przybylskiej przygotowała dla Oliwii urodzinową niespodziankę
Oliwia od rana otrzymywała wiadomości z życzeniami. Jej ojciec, Jarosław Bieniuk, zamieścił w mediach społecznościowych długi wpis, w którym wrócił wspomnieniami do dnia jej narodzin.
AgnieszkaKubera, siostra Anny Przybylskiej, postanowiła przygotować niespodziankę dla siostrzenicy. W poniedziałkowy wieczór pojawiła się w studiu Tańca z gwiazdami z przepięknym bukietem kwiatów dla solenizantki. Na chwilę przed tym, jak pary pojawiły się na parkiecie, wykonała fotografię, na której możemy zobaczyć wiązankę. Kadr opatrzyła pełnym serdeczności podpisem.
Internauci również pospieszyli z życzeniami:
- W zdrowiu, szczęściu i radości każdego dnia, a dziś Urodzinowego Show na parkiecie.
- Najlepszego @oliwia.bieniuk!!! Ostatnie „naście”.
- Wszystkiego wspaniałego dla Oliwki.
W trakcie programu Bieniuk otrzymała również "prezent" od jurorów. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.