Imponująca metamorfoza Shiloh. Co stoi za nagłą przemianą córki Brada i Angeliny? Przecież niedawno była chłopczycą

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt

Metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt

To nowe narodziny gwiazdy? Shiloh Jolie-Pitt zmieniła się nie do poznania. Coraz częściej towarzyszy matce w występach na czerwonym dywanie. Z czego to wynika?

Angelina Jolie (ur. 1975) to aktorka, producentka filmowa i scenarzystka. Po raz pierwszy zagrała w 1982 roku, kiedy pojawiła się w filmie Szukając wyjścia. Czas na pierwsze znaczące role przypadł na ostatnią dekadę XX wieku. Zagrała wtedy w absolutnych hitach, takich jak: Hakerzy, George Wallace, Gia, Przerwana lekcja muzyki. U progu XXI wieku zyskała międzynarodową sławę. Wszystko za sprawą wcielenia się w tytułową bohaterkę w filmach przygodowych Lara Croft: Tomb Raider oraz Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia.

W 2016 roku Amerykanka rozstała się z Bradem Pittem. Para ma razem kilkoro dzieci. Są to: Maddox Chivan, Pax Thien, Zahara Marley,  Knox Leon, Vivienne Marcheline i Shiloh. Teraz na ustach światowych mediów jest ostatnia z wymienionych. Dlaczego akurat o 15-letniej córce sławnej pary zrobiło się głośno?

Metamorfoza Shiloh. Co stoi za zmianą wizerunku córki Brada i Angeliny?

Shiloh w ostatnim czasie coraz częściej pojawia się na czerwonych dywanach w towarzystwie znanej mamy. Informator In Touch twierdzi, że 15-latka to uwielbia.

Shiloh cieszy się czasem spędzonym w świetle reflektorów i zainteresowania. To trochę przytłaczające, ale ma świetnego mentora w swojej mamie, która uczy ją, jak brać to wszystko na spokojnie – przekazało źródło.

Shiloh przeszła też mocną transformację. Już nie wygląda jak „chłopczyca”. Na premierze dokumentu Paper & Glue w Los Angeles zdecydowała się włożyć podarte dżinsy i czarną bluzę z kapturem.

Podczas spotkania w Londynie pokazała się już jednak w bardziej kobiecym wydaniu. Nastolatka włożyła jedną z sukienek firmy Dior. Jak podaje In Touch, Angelina pomaga córce w kwestii doboru ubrań.

Sam Brad podobno ufa swojej byłej żonie, jeśli chodzi o kierowanie karierą Shiloh i pozostałych dzieci.

Brad nie chce, żeby Shiloh tak szybko dorastała, ale jest dumny z tego, że widzi ją na czerwonych dywanach. To był dla Shiloh wzrost pewności. Jest bardzo szczęśliwy, widząc, jak wychodzi ona ze swojej skorupy. Oczywiście martwi się wpływem Hollywood na swoje dzieci, ale ufa instynktowi Angie – uzupełnił informator In Touch.

Pojawiły się sugestie, że metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt ma drugie dno:

Angelina miała zapisane w kontrakcie promowanie filmu w obecności dzieci. Zwrócono jej uwagę, że to Shiloh będzie w centrum zainteresowania, dlatego warto, by zwróciła na siebie uwagę przemianą – twierdzi źródło amerykańskiego tabloidu.

Co ciekawe, jeszcze kilka lat temu zachodnia prasa donosiła, że córka Brada i Angelina jeszcze jako dziecko zdecydowała, że czuje się chłopcem i miała prosić bliskich, by zwracali się do niej chłopięcym imieniem. Wpływ na metamorfozę Shiloh mogła mieć jeszcze jedna sytuacja. W 2020 roku magazyn OK! informował, że nastolatka obiecała rodzicom, że zacznie nosić typowo dziewczęce ubrania, gdy ci się pogodzą:

Mój przyjaciel jest jednym z dziennikarzy znanego magazynu. W redakcji zostali poinformowani, że Shiloh postawiła matce ultimatum: pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie. Teraz Jolie jest zajęta powrotem do Pitta i chce, aby jej córka pozostała dziewczyną.

Przypomnijmy, że Angelina i Brad dalej walczą o opiekę nad dziećmi. Nie zmienia to jednak tego, że zdają się pozostawać w dobrej komitywie. W końcu dobro dzieci jest dla nich najważniejsze. Sama Angelina zna się nieco lepiej na show-biznesie niż jej były mąż. Przecież sama jest córką legendarnego aktora Jona Voighta i od najmłodszych lat towarzyszyła ojcu w pracy. Już jako kilkuletnia dziewczynka brylowała na czerwonym dywanie podczas wręczenia Oscarów.

Jak oceniacie transformację Shiloh? Nie ma wątpliwości, że dziewczyna mocno się zmieniła. Jej obecne zdjęcia możecie porównać ze starymi w przygotowanej przez nas galerii.


16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt and Shiloh Jolie-Pitt during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

The Los Angeles Premiere of

Shiloh Jolie-Pitt 11/18/2021 The Los Angeles Premiere of "Paper & Glue" held at the Museum of Tolerance in Los Angeles, CA., Credit:I. Hasegawa / Avalon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×