Córka Brada i Angeliny postawiła ultimatum. Sprawa jest poważna i dotyczy zmiany płci

Shiloh Jolie Pitt, Brad, Angelina

Shiloh Jolie Pitt, Brad, Angelina

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie przestaje zaskakiwać. Shiloh postawiła rodzicom poważny warunek w sprawie zmiany płci. Czy spełnią go? Co donosi zachodnia prasa?

Rozwodem Angeliny Jolie i Brada Pitta żył cały świat. Do tej pory nie milkną echa, bo para ciągle nie dogadała się w sprawie opieki nad dziećmi. Co jakiś czas kolorową prasę elektryzują nowe fakty z przepychanek pary, ale takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał. Ich najstarsza biologiczna córka Shiloh postanowiła, że zrobi wszystko, żeby rodzice znowu byli razem. Sięgnęła po dramatyczny argument.

Shiloh Jolie-Pitt o zmianie płci. Postawiła ultimatum Angelinie i Bradowi

W kontekście rozstania się Brangeliny najczęściej z sześciorga ich dzieci pojawia się imie Shiloh. Zresztą nastolatka już od wielu lat budzi zainteresowanie prasy, bo według wszelkich doniesień, planuje zmienić płeć, od maleńkości czuje się chłopcem. Pojawiły się nawet sugestie, że osoby z otoczenia mówią do niej w rodzaju męskim, zwracając się per John.

Shiloh zaczęła przyjmować tabletki hormonalne, aby stać się bardziej męską, jeszcze zanim pozwolono jej na operację zmiany płci. Robiła wszystko, aby wyglądać jak chłopak: nosiła krótkie fryzury, przybierał męskie pozy i trzymała się ciemnych barw w akcesoriach i butach.

Jednak ostatnio komentatorzy zaczęli zauważać, że Shiloh zapuściła włosy i zaczęła wyglądać bardziej kobieco. Pewnego dnia paparazzi zdołali złapać Angelinę z trzema córkami w supermarkecie, gdzie jej niezwykła córka była wystrojona w mini. Fani rodziny uważają, że terapia przyniosła skutek. Sprawa ma jednak drugie dno. Jeden z informatorów zagranicznego magazynu OK powiedział, że posiada poufne informacje.

Mój przyjaciel jest jednym z dziennikarzy znanego magazynu. W redakcji zostali poinformowani, że Shiloh postawiła matce ultimatum: pozostanie dziewczyną, jeśli ta zawrze pokój z ojcem i wrócą do siebie. Teraz Jolie jest zajęta powrotem do Pitta i chce, aby jej córka pozostała dziewczyną.

Czy te doniesienia są prawdziwe? A może to po prostu krok w drodze Shiloh do odnalezienia siebie?


Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie Pitt wygląda jak Brad Pitt

Shiloh Jolie-Pitt. Premiera Breadwinner w Hollywood

Shiloh Jolie-Pitt. Premiera Breadwinner w Hollywood

Shiloh Jolie-Pitt miała wypadek

Shiloh Jolie-Pitt miała wypadek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×