Szukaj

Shakira bez makijażu wyciska siódme poty przed Super Bowl. Tak naturalnej dawno jej nie widzieliśmy

Shakira

Shakira

Shakira bez makijażu trenuje przed występem na Super Bowl 2020. Jak wygląda w "domowej wersji"? Czy jest tak samo ładna? Internauci nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości.

Shakira w pocie czoła przygotowuje się do swojego występu na Super Bowl, który cały świat zobaczy już 3 lutego. Gwiazda pojawi się u boku Jennifer Lopez. Obie artystki zaprezentują miks swoich największych hitów, a na deser zaśpiewają w duecie, prawdopodobnie premierowy utwór.

Żeby zachwycić na scenie, Shakira przeszła na dietę i chodzi na siłownię po kilka razy dziennie. W osiągnięciu idealnej sylwetki (tak, jakby już jej nie miała ;-)) pomaga jej trenerka personalna, Anna Kaiser, którą właśnie gwiazda przedstawiła swoim fanom. Latynoska piękność zamieściła na Instagramie zdjęcie z sali treningowej.

Fani szybko zauważyli, że ich ulubienica pokazała swoje naturalne oblicze. Nie bez kozery – jest przecież w trakcie przygotowań do wielkiego show. Popis swoich umiejętności da na wydarzeniu, które w Stanach Zjednoczonych popularnością wyprzedza nawet ceremonię wręczenia Oscarów.

Shakira i Jennifer Lopez razem na Super Bowl 2020

Shakira i Jennifer Lopez razem na Super Bowl 2020

Shakira bez makijażu na sali treningowej

Na zdjęciu z treningu możemy podziwiać Shakirę w nowej fryzurze – w rudych włosach, do których jej fani zdążyli się już przyzwyczaić. Ale nie to zasługuje na największą uwagę. Shakira jest bez makijażu. Gwiazda rzadko zamieszcza tego typu zdjęcia, choć urody mogłaby pozazdrościć jej sama Angelina Jolie.

Piosenkarka rzadko wpuszcza swoich obserwatorów do życia prywatnego. Woli się skupić na karierze i nie bryluje na ściankach tak często, jak chociażby Jennifer Lopez. Na szczęście od każdej zasady są wyjątki.

Naturalna Shakira spodobała się wielu internautom. Pod zdjęciem bez makijażu posypała się lawina pochlebnych komentarzy. Wielbiciele artystki są oczarowani jej urodą, zaczęli nawet powątpiewać w jej wiek, sugerując, że nie wygląda na swoje 42 lata, a co najmniej na dziesięć mniej.

Chyba nawet sama Shakira nie spodziewała się takich reakcji na dodane przez nią foto.


Shakira bez makijażu na sali treningowej

Shakira bez makijażu na sali treningowej

Shakira bez makijażu na sali treningowej

Shakira bez makijażu na sali treningowej

Shakira w prostych włosach

Shakira w prostych włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×