J.Lo spotkała się z Seleną Gomez w blondzie. Po metamorfozie i bez filtrów jest nie do poznania

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez była gospodynią koncertu VAX LIFE. Na scenie pojawiła się między innymi Jennifer Lopez. Dwie piękności postanowiły zrobić sobie wspólne zdjęcie. Młodą wokalistkę trudno na nim rozpoznać. 

Selena Gomez pomimo młodego wieku może się pochwalić imponującą karierą. Już jako kilkuletnia dziewczynka pojawiła się w popularnych produkcjach Disneya. Gdy była nastolatką sławę przyniósł jej serial Czarodzieje z Waverly Place, w którym wcielała się w postać Alex Russo. Doceniony nagrodą Emmy sitcom dla młodzieży zdecydowanie otworzył jej drogę do dalszej kariery. Gwiazda jest kobietą wielu talentów. Nie tylko doskonale czuje się na małym i dużym ekranie, ale także ma piękny głos i ostatnio to właśnie na muzyce skupiała się najbardziej.

Selena cały czas wydaje kolejne hity, które zyskują sobie fanów z całego świata. O jej wielkiej popularności może świadczyć ilość internautów, którzy śledzą jej poczynania w social mediach. Konto na Instagramie, które prowadzi, obserwuje 225 milionów osób, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Gwiazda chętnie dzieli się z nimi tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Jennifer Lopez spotkała się z Seleną Gomez

Selena Gomez ostatnio zszokowała internautów bardzo odważną metamorfozą. Gwiazda zawsze nosiła naturalny ciemny kolor włosów, by nagle z dnia na dzień pokazać się w sieci w platynowym blondzie. Jej wizyta u fryzjera wywołała prawdziwe poruszenie. Internauci w komentarzach od razu przyznali, że bardzo ciężko ją rozpoznać i nie byli do końca przekonani, czy odważna zmiana wyszła jej na dobre.

Najnowsze zdjęcie Seleny w blond włosach zostało wykonane przy okazji koncertu VAX LIVE, który odbył się wczoraj w Los Angeles. Miał on na celu uświadomić społeczeństwu, jak ważne są szczepienia na Covid-19. Gospodynią imprezy bez udziału publiczności była Selena Gomez. Na scenie pojawiła się między innymi Jennifer Lopez. Wokalistki za kulisami zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

Jennifer jak zwykle wyglądała doskonale, a jej stylizacja była dopracowana w każdym szczególe. Miała na sobie długi biały kombinezon, którego przepastny dekolt uwydatnił jej biust. Do tego doszła oczywiście perfekcyjnie ułożona fryzura i makijaż. Selena po raz pierwszy natomiast zadebiutowała na scenie w nowej fryzurze. Trzeba przyznać, że ciężko ją rozpoznać, a zdjęcie bez retuszu i filtrów, które trafiło do sieci, wywołało lawinę komentarzy. Niestety zdania internautów co do platynowego blondu na jej głowie nadal są podzielone. Jedni piszą, że pasuje jej odważna zmiana i to kwestia przyzwyczajenia inni natomiast proszą, aby wróciła do dawnej fryzury. Zdjęcie Seleny i Jennifer w naszej galerii.

Jak Wam się podoba Selena w nowym kolorze?


Jennifer Lopez i Selena Gomez

Jennifer Lopez i Selena Gomez

Selena Gomez w blond włosach

Selena Gomez w blond włosach

Selena Gomez w nowej fryzurze, Instagram

Selena Gomez w nowej fryzurze, Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×