Selena Gomez zaskoczyła fanów odważną metamorfozą. Gwiazda przefarbowała się na platynowy blond

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez zaskoczyła swoich fanów bardzo odważną metamorfozą. W sieci opublikowała zdjęcie w blond włosach. Naprawdę ciężko ją rozpoznać. Zobaczcie, jak wygląda w nowej fryzurze. 

Selena Gomez to młoda gwiazda wielu talentów. Jest aktorką, piosenkarką, a nawet producentką filmową. Swoją karierę podobnie, jak większość młodych amerykańskich gwiazd zaczynała w produkcjach Disneya. Sławę przyniosła jej rola Alex Russo w nagrodzonym Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. W Polsce najbardziej zanana jest z działalności muzycznej. Dzięki swoim przebojom ma w naszym kraju wierne grono fanów, którzy śledzą każdy jej kolejny krok.

Selena jest bardzo prężną użytkowniczką social mediów. Regularnie publikuje tam nowe kadry, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Gwiazda nie szczędzi też internautom informacji o swoich nowych zawodowych planach. Jej profil obserwuje ponad 222 miliony osób z całego świata, co jest naprawdę imponującym wynikiem. O Selenie zrobiła się także głośno w momencie, gdy związała się z Justinem Bieberem. Obydwoje byli wtedy jeszcze na początku swojej kariery, a ich burzliwe młodzieńcze uczucie przetrwało kilka lat. Teraz każde z nich od dawna już układa sobie życie na nowo.

Selena Gomez w blond włosach

Selena Gomez nigdy zbytnio nie eksperymentowała z wyglądem. Swoją niebanalną urodę zawdzięcza ciekawej mieszance genów. Jej mama Amanda ma włoskie korzenie, a ojciec Ricardo Gomez pochodzi z Meksyku. Młoda aktorka zawsze zachwycała swoimi kręconymi ciemnymi włosami. Oprócz pięknej twarzy zdecydowanie były one jej wielkim atrybutem i wręcz znakiem rozpoznawczym. Po wielu latach zdecydowała się na bardzo odważny krok i postanowiła zaszaleć z kolorem.

W sieci pojawiło się zdjęcie Seleny w nowej fryzurze. Gwiazda zaskoczyła bardzo odważną zmianą. Na jej głowie pojawił się platynowy odcień blondu, a w tym wydaniu ciężko ją rozpoznać, co potwierdzają internauci w swoich komentarzach.

Nowy wygląd. Musze teraz wybrać nowe pomadki i róż – podpisano zdjęcie.

Selena nie tylko zmieniła odważnie kolor, ale także zdecydowała się na delikatne cieniowanie i lekkie fale. Zdjęcie wzbudziło ogromne poruszenie, a fani w pierwszej chwili nie poznali swojej ulubienicy.

  • Gdyby nie oznaczenie, to bym nie poznała.
  • To Selena! Nie wierze, co za zmiana.
  • Jaka zmiana. Odważnie.
  • Mi się podoba. Wyglądasz inaczej.

Artystka jeszcze nie zadebiutowała z nowym wyglądem na swoim profilu. Trzeba jednak przyznać, że już pierwsza publikacja wywołała spore zamieszanie.

Jak wam się podoba Selena w blond włosach?


Selena Gomez w blond włosach

Selena Gomez w blond włosach

Selena Gomez w nowej fryzurze, Instagram

Selena Gomez w nowej fryzurze, Instagram

Selena Gomez z nową fryzurą

Selena Gomez z nową fryzurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×