Wyciekł fragment scenariusza „Seksu w wielkim mieście”. Będzie sporo nowych postaci. Wiemy, kto kogo zagra

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście. Wyciekł fragment scenariusza nowych odcinków. Wiadomo, że do obsady dołączą nowi bohaterowie. Sprawdźcie, co się wydarzy.

O tym, że Seks w wielkim mieście doczeka się kontynuacji, mówiono od dawna. Dopiero jednak kilka miesięcy temu potwierdzono te doniesienia i ujawniono pierwsze szczegóły. Przekazano, że powstanie dziesięć odcinków. Cały nowy sezon będzie nosić nazwę And Just Like That. Wiadomo też, że na ekranie nie zagości cała obsada.

Mimo iż fani liczyli, że w kontynuacji serialu pojawią się cztery główne bohaterki, zabraknie wśród nich Kim Cattrall, czyli serialowej Samanty Jones. Podobno aktorka nie dogadywała się z pozostałymi członkami ekipy, w tym m.in. z Sarah Jessicą Parker. Panie miały być w konflikcie, który wyszedł na jaw trzy lata temu. Pisaliśmy o nim tutaj.

Seks w wielkim mieście. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Chociaż produkcja oficjalnie milczy na temat nowej produkcji, Page Six ujawnia fragment nowych odcinków. Według informacji, do jakim udało się dotrzeć dziennikarzom, Carrie Bradshaw i Mr. Big się rozstali – i są w trakcie gorzkiego rozwodu. Ta sytuacja nie będzie łatwa dla bohaterki granej przez Sarah Jessicę Parker.

Podczas jednego odcinka spotka się z najlepszymi przyjaciółkami. Stwierdziła, że nie jest w dobrym miejscu. Wszystko przez zachowanie jej byłego męża:

Nagrałam podcast, umyłam włosy. Tak, nie jadłam ani nie spałam, ale przynajmniej czułam się dobrze ze swoim małżeństwem. Teraz jestem tylko jedną z żon, którymi się opiekował — cytuje wypowiedź aktorki Page Six.

Fani komedii pamiętają, że Mr. Big był dwukrotnie żonaty przed Carrie — z wydawcą książek Barbarą, graną przez Noelle Beck oraz Natashą Naginsky, graną przez Bridget Moynahan.

Wiadomo też, że do obsady dołączą nowi bohaterowie, którzy namieszają w życiu lubianych postaci. Wcielą się w nie: Sara Ramírez, Nicole Ari Parker, Sarita Choudhury i Karen Pittman. Pierwsza z wymienionych osób zagra komika. Prowadzi podcast, w którym regularnie pojawia się Carrie. Kolejna odegra Lisę Todd Wexley, matkę trrojga dzieci z Park Avenue. Choudhury, najbardziej znana ze swojej przełomowej roli u boku Denzela Washingtona w Mississippi Masala, wcieli się w Seemę Patel, samotną agentkę nieruchomościami na Manhattanie. Pittman wystąpi w roli profesora prawa. Będziecie oglądać nowe odcinki?


Sara Ramírez

Sara Ramírez

Nicole Ari Parker

Nicole Ari Parker

Sarita Choudhury

Sarita Choudhury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×