„Seks w wielkim mieście” wraca na ekrany. HBO Max oficjalnie chwali się zwiastunem. Wiadomo, co się wydarzy

Seks w wielkim mieście 2021 – zwiastun

Seks w wielkim mieście 2021 – zwiastun

Seks w wielkim mieście doczekał się kontynuacji. Tej jesieni na ekranach pojawi się 7. sezon kultowego serialu. Już teraz można zobaczyć pierwsze sceny w oficjalnym trailerze HBO Max.

Seks w wielkim mieście, to serial, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Kultowa produkcja została wyemitowana na antenie po raz pierwszy 6 czerwca 1998 roku. Premierowy sezon okazał się tak wielkim hitem, że niemal natychmiast kupiło go 60 stacji telewizyjnych z całego świata. W Polsce emitowano go na antenie TVP, TVN, a także HBO. Format doczekał się 6 sezonów, z których każdy kolejny gromadził przed telewizorami coraz większą liczbę fanów. O tym, że docenili go również krytycy, doskonale świadczy ilość nagród, które otrzymał. Wśród nich jest aż 5 Złotych Globów, a także 15 innych wyróżnień.

Widzowie po emisji ostatniego z 94 nakręconych odcinków nie ukrywali swojego smutku. Przez lata domagali się kontynuacji losów czterech przyjaciółek mieszkających w Nowym Jorku. Serial był wznawiany dwukrotnie w formie filmu, ale teraz ku uciesze fanów doczeka się 7. sezonu.

Sex w wielkim mieście: zwiastun i pierwsze sceny

Widzowie od kilku miesięcy z wypiekami na twarzy czekają na to, by po raz kolejny zobaczyć na ekranie ulubione bohaterki. W serialu od pierwszego odcinka występują: Sarah Jessica Parker w roli Carrie Bradsow, Cynthia Nixon jako Miranda Hobbes, Kristin Davis jako Charlotte York i Kim Cattrall w roli wyzwolonej Samanthy Jones. Niestety ostatnia z wymienionych ma nie pojawić się w kontynuacji serialu, czyli And Just Like That — na który złoży się 10 odcinków.

Wiadomo, że zdjęcia do tej produkcji trwają już od dawna, a do sieci cały czas przedostawały się kolejne kadry i przecieki z planu. Podczas rozdania nagród Emmy, które miało miejsce 19 września, HBO Max opublikowało pierwszy filmik, pokazujący sceny z siódmego sezonu serialu. Był to materiał, który promował wszystkie nowe produkcje stacji na nadchodzący sezon. Pojawiły się w nim trzy ujęcia z Seksu w wielkim mieście.

W klipie widzimy Sarah Jessicę Parker, Cynthię Nixon i Kristin Davis ponownie razem jako Carrie, Mirandę i Charlotte, gdy przybywają do restauracji. Następne ujęcia to te, na którym Carrie i Big (Chris Noth) przytulają się i całują w swojej kuchni. Jak na razie z kontynuacją tej produkcji łączą się dwie wielkie niewiadome. Tajemnicą jest jeszcze data premiery oraz to, w jaki sposób został rozwiązany wątek Samanthy. Nieoficjalnie mówi się, że Kim Cattrall powróciła na plan w jednym z ostatnich odcinków.

Nagranie ze zwiastunem możecie zobaczyć poniżej.


Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Seks w wielkim mieście siódmy sezon trailer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×