Sebastian Fabijański potwierdził romans Maffashion. Mocne oświadczenie rzuca nowe światło na ich rozstanie

Sebastian Fabijański i Maffashion

Sebastian Fabijański i Maffashion

Sebastian Fabijański opublikował mocne oświadczenie. Wprost napisał w nim o zdradzie Maffashion. Afera zaczyna zataczać coraz szersze kręgi.

Od kilku dni media wałkują temat rozstania Sebastiana Fabijańskiego Maffashion. Julia Kuczyńska kilka dni temu wydała obszerne oświadczenie, w którym potwierdziła, że od kilku tygodni nie jest w związku z ojcem swojego dziecka.

Rozstałam się z Sebastianem około trzy tygodnie temu. W planie było powiedzenie tego wspólnie (…) Komuś zależało na tym, aby uprzedzić jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia mojej wersji, aczkolwiek chce od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, prać brudów, to nie jestem ja. Jeśli chodzi o związki, to zawsze byłam oszczędna i jeśli chodzi o związki, to ten też nie był medialny. Mogę tylko dodać, że nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem, wręcz to był moment, w którym potrzebowałam, żeby ktoś był.

https://www.instagram.com/p/CfoZaeeld-T/?utm_source=ig_embed&ig_rid=eff05bef-dd91-4ebd-9ee0-b550d1fb4823

Sebastian Fabijański i Rafalala

Fani zaczęli snuć domysły, że para rozstała się na skutek kontaktów aktora z transpłciową celebrytką, Rafalalą. Główny zainteresowany częściowo potwierdził to w wywiadzie dla Pudelka, w którym zasugerował, że podczas spotkania z koleżanką dostał „blackoutu” na skutek zażycia leków i narkotyków.

Z Rafalalą znamy się już od momentu, gdy przygotowywałem się do filmu Botoks. Pytałem o różne rzeczy mieliśmy kontakt telefoniczny. (…) To spotkanie, o którym wszyscy wiemy miało miejsce po tym, jak byłem na koncercie. Jak normalnie narkotyków nie biorę, bo nie służą mi za bardzo. To tak tego wieczora coś się ze mną wydarzyło takiego, że dałem się namówić. Fizycznie było ze mną wszystko w porządku, ale z racji też tego, że jeszcze biorę leki po śmierci ojca, wizyta w szpitalu psychiatrycznym (…), to prawdopodobnie w połączeniu te leki z tym narkotykiem spowodowały, że mi odcięło w ogóle. Mam blackout nie pamiętam praktycznie nic.

Jednocześnie podkreślił, że między nim a skandalistką nie doszło do współżycia.

Czy zacząłem zdradzać? Na pewno miałem bardzo różne myśli emocje. Targały mną różne bardzo pomysły. Natomiast nie byłem fair wobec Julki. Bardzo to jest dla mnie trudne i haniebne wręcz, że nie byłem fair i bardzo mi jest z tego powodu przykro i wstyd.  Nie chce tutaj świrować na jakiegoś lowelasa, bo ja nigdy nie robiłem takich rzeczy, ja  nie zdradzałem swoich kobiet. Tutaj jakoś zwariowałem po prostu. Bardzo przepraszam z tego tytułu i tutaj przepraszam publicznie Julię za to, że takie rzeczy się działy. Nie boję się prawdy na swój temat. Nie chcę też tego kisić w sobie – powiedział jednak o zdradach z innymi kobietami.

Sprawa domniemanego romansu Maffashion

Od wczoraj portale coraz intensywniej podają, że rzekomo również Julia miała nie być bez winy, jeśli chodzi o rozpad związku z Sebastianem.

Rafalala w jednym z wywiadów oskarżyła ją o to, że zdradziła partnera:

Jest mi przykro, że milczą ci, którzy wiedzą, że Julia zdradzała Sebastiana, że miała romans z operatorem kamery kolesia, który prowadzi kanał „Z dvpy”, a także na niedawnych nagraniach programu rozrywkowego.

Domniemaną zdradę potwierdziła ex-dziewczyna przywołanego operatora.

Przez jakiś czas zastanawiałam się, czy powinnam w ogóle o tym pisać, ale ostatnie wydarzenia spowodowały, że muszę się tym podzielić. Odpowiadając na wasze pytania: Tak, rozstaliśmy się z Mateuszem i jak część z Was już podejrzewała z plotek, które krążą po internecie, powodem naszego rozstania jest romans z Julią Kuczyńską… – napisała w sieci niejaka Izabela.

Sebastian Fabijański zarzuca zdradę Maffashion

Ciężkie działa przeciwko ex-partnerce wytoczył też Sebastian. Wczoraj wieczorem na jego Instastory znalazło się kolejne oświadczenie. Napisał w nim o tym, jak wyglądała jego relacja z Julią i… potwierdził rzekomy romans, o którym mówiła Rafalala.

Razem z Julią, pomimo licznych rozmów, prób i terapii, nie zdołaliśmy uratować tego związku. Nie jesteśmy jedynymi ludźmi na świecie, którym to się nie udało. Ta relacja od dłuższego czasu była w rozsypce i faktycznie dowiedziałem się, że w ostatnich tygodniach związku Julia miała romans – napisał aktor.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na to aż Maffashion zabierze głos.


Sebastian Fabijański opublikował mocne oświadczenie

Sebastian Fabijański opublikował mocne oświadczenie

Maffashion

Maffashion

Maffashion bez makijażu

Maffashion bez makijażu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ośmieszają się

 • Gość pisze:

  Taka ona, jak i on, taki on, jak i ona.

 • Gość pisze:

  jego problem to jest to, że lubi z facetem i trudno mu z tym się pogodzić… szuka, łudzi się próbuje zwalać na partnerki, a tu trzeba mu faceta i stąd te wszystkie nałogi i zaburzenia – prawda go wyzwoli, a nie szukanie winy w innych, żaden face nawet najbardziej pokręcony i w nałogach nie prześpi się z drugim przez przypadek czy pomyłkę

 • Abc pisze:

  Co to za duet oj teraz to już trio. Pier..a się z kim popadnie !!!
  O co chodzi z tym światem ?!

 • Gość Toja pisze:

  Oboje są winni zdrady.Tyle że on zrobił to pod wpływem ,a ona świadomie.

 • Gość pisze:

  Tak działają osoby z najgorszymi zaburzeniami: – nie potrafią kochać NIKOGO, – mają patologiczną potrzebę bycia w centrum uwagi, – nie tolerują odrzucenia, – nigdy nie przyznają się do winy, – jeśli ktoś śmie ich odrzucić, rozpoczynaja kampanię oczerniającą. Dla niego nie liczą się jego zdrady (bo zawsze ktos jest winien – ojciec, Julka, dziecko…). Namiętnie udziela wywiadów, zamiast stulić pysk (nie zrobi tego nawet dla dobra własnego dziecka). A teraz jeszcze zaczął publicznie oczerniać byłą, zdradzoną partnerkę.
  LUDZIE! Jak widzicie, że ktoś ma poważne zaburzenia, albo sprawia takie wrażenie, NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ W ZWIĄZEK! A TYM BARDZIEJ W RODZINĘ! Nie wyleczycie, nie zmienicie. To was znieszczy. Was i waszą rodzinę.

 • Gość pisze:

  Skutecznie zachęcą Julię do kolejnych parad równości 😀

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×