Szukaj

Sara z programu „Rolnik szuka żony” przeszła spektakularną metamorfozę. Co za zmiana!

Sara, uczestniczka programu Rolnik szuka żony, zmieniła fryzurę. Gwiazda, odświeżonym wizerunkiem, pochwaliła się w sieci. Zobacz jak obecnie wygląda i jak na jej metamorfozę zareagowali fani. 
Sara Rolnik szuka żony

Sara Rolnik szuka żony

Sara wystąpiła w 4. edycji  programu Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy odpowiedziała na list Karola i trafiła do programu. Chociaż kobiecie nie udało się z nim stworzyć trwałego związku, dzięki udziałowi w telewizyjnym show zyskała wierne grono sympatyków.

Zobacz: Małgosia z „Rolnika” wreszcie pokazała twarz synka! Rysio to wykapany tata!

Pomimo tego, że od zakończenia emisji minęło sporo czasu, Sara nadal cieszy się sporym zainteresowaniem w sieci. Na Instagramie śledzi ją ponad 11 tysięcy osób. Z nimi, jako z pierwszymi, podzieliła się metamorfozą – gwiazda zmieniła fryzurę. A konkretniej zrobiła sobie grzywkę.

Na Instagramie udostępniła zdjęcie w nowych włosach, w opisie którego podzieliła się swoimi doświadczeniami z fryzjerami. Te, jak wynika z jej wpisu, nie zawsze były przyjemne. Na szczęście udało jej się trafić na dobrego specjalistę, który potrafi odpowiednio zadbać o jej włosy:

Moja fryzjerka z Włoch, rozumiała mnie nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie?

Zobacz: Olga Kalicka i Małgosia Borysewicz z „Rolnika” pokazały, w czym wożą dzieci! To dopiero luksus na czterech kółkach!

View this post on Instagram

Dziewczyna z grzywką????‍♀️. Dla mnie i pewnie dla większości z Was włosy to świętość ????. Dlatego też, wizyta u fryzjera to niezły stres ????. Już kilka razy zdarzyło mi się , że tak zwane podpięcie końcówek skończyło się krótkimi włosami I łzami ????. Niektóre fryzjerki chyba nie ogarniaja tych kilku cm ????O których mówimy. Nie mówię już nawet o nieudanych kolorach tak, tak mialam juz chyba wszystkie kolory i wlosy poniszczone wyglądem przypominające siano.????Tym razem było jednak inaczej ????. Moja fryzjerka z Włoch, rozumiała mnie nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. ❤????Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie????????? #polishgirl #bionda #polacca #italia #italianlifestyle #hairstyle #hair #capelli #newlook #change #grzywka #cambiamenti #selfie #photography #colour #colori #

A post shared by Sara (@saritka_sz) on

Obserwatorzy gwiazdy byli zachwyceni i przyznawali, że bardzo pasuje jej nowe uczesanie:

  • Pasuje Ci Saro grzywka. Pięknie.
  • Mówiłam Ci,że będzie Ci pasować. Ja się bałam grzywki,ale włosy tak szybko rosną,że warto zaryzykować.
  • Ładnemu to we wszystkim dobrze.

Trzeba przyznać, że internauci mają rację. Też tak sądzicie? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Ania Bardowska z „Rolnika” pokazała ciążową sesję z rodziną! Jest piękny brzuszek, ale całe show skradł jej prześliczny synek


Sara z programu Rolnik szuka żony z grzywką

Sara z programu Rolnik szuka żony z grzywką

Sara z programu Rolnik szuka żony ma grzywkę

Sara z programu Rolnik szuka żony ma grzywkę

Sara wzieła udział w programie Rolnik szuka żony

Sara wzieła udział w programie Rolnik szuka żony

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×