Co Sara James usłyszała od jury po występie w „AGT”? Natychmiast porównano ją do konkurencji. Nie spodziewała się, że usłyszy coś TAKIEGO

Sara James w AGT

Sara James w AGT

Sara James jest już po występie w finale America's Got Talent. Jak wypadła młoda wokalistka z Polski? Co jury powiedziało po występie 14-latki. Szybko doczekała się porównań do innych finalistów. 

Sara James swoją muzyczną drogę rozpoczęła od występu The Voice Kids. Wygrała 4. edycję programu i szybko zaczęła sięgać po więcej. Młodziutka artystka była reprezentantka Polski w zeszłorocznej Eurowizji junior. Udało jej się zająć drugie miejsce w prestiżowym konkursie, ale zdaniem wielu osób, to właśnie jej należała się nagroda. Ostatnio postanowiła spróbować swoich sił za oceanem. 14-latka wzięła udział w castingu do amerykańskiej wersji Mam Talent i zachwyciła jury.

Już w czasie castingu pewne było, że wokalistka zajdzie bardzo daleko. Jury było nią zachwycone, a Simon Cowell zdecydował się na wciśnięcie złotego guzika, który bez konieczności dalszych eliminacji załatwił Sarze miejsce w półfinałach.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał Polkę.

Tak zachwycał się juror po tym, jak usłyszał jej wykonanie piosenki Lovely z repertuaru Billie Elish. Ostatnie tygodnie upłynęły Sarze na przygotowaniach do finału. Co po jej występie powiedzieli jurorzy?

Sara James w finale America’s Got Talent. Co po jej występie mówili jurorzy?

Sara w półfinale była wręcz bezkonkurencyjna. Po brawurowym wykonaniu piosenki Rocketman z repertuaru Elthona Johna wiadomo było, że zapewniła sobie miejsce w ścisłym finale. Minionej nocy można było zobaczyć, jak się zaprezentowała, walcząc o zwycięstwo.

Tym razem przed publicznością i jury zaśpiewała utwór z 1985 roku, który za sprawą serialu Stranger Things znowu jest na szczycie popularności. Chodzi o piosenkę Kate Bush Running Up That Hill. Poniżej możecie zobaczyć, jak poradziła sobie na scenie.

Występ Sary wzbudził ogromne emocje wśród widowni, która nagrodziła ją owacjami na stojąco. Tak samo entuzjastyczne było też jury. Aktorka Sofia Vergara natychmiast stwierdziła, że 14-latka ma wszystkie zadatki na gwiazdę i jest gotowa do tego, aby zrobić karierę muzyczną.

Myślę, że to nie tylko twój głos. To twoja prezentacja na scenie pokazała nam, że jesteś gotowa, by zostać gwiazdą. Zecydowanie

Howie Mandel niezmiennie zachwycał się jej wielkim talentem.

Jesteś piękną perfekcjonistką, utalentowaną, błyszczącą, młodą 14-latką – powiedział Howie Mandel.

Heidi Klum ponownie oceniła ją bardzo wysoko, a nawet uznała za jedno z największych odkryć programu.

Masz tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu.

Simon Cowell, który od samego początku jest jednym z fanów talentu Sary, nie zawiódł też w finale. Juror porównał ją do pozostałych finalistów i stwierdził, że była wręcz bezkonkurencyjna.

Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór z tobą i po prostu dajesz sobie szansę – powiedział Simon Cowell.

Na poniższym nagraniu możecie wysłuchać wypowiedzi jurorów i zobaczyć reakcję Sary na ich słowa. Z niecierpliwością czekamy na wyniki!


Sara James w finale AGT

Sara James w finale AGT

Sara James w finale AGT

Sara James w finale AGT

Sara James w finale AGT

Sara James w finale AGT

Komentarze

  • Gość pisze:

    A ja uważam, że Rocket Man był lepszy niż u Eltona, natomiast finałowa piosenka jednak oryginał Kate Bush lepszy… tak samo Mayyas – półfinał lepszy niż finał.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×