Co jury powiedziało Sarze James po występie? Amerykański kanał wyciął opinie z wideo. A szkoda, bo było gorąco!

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James wystąpiła w półfinale amerykańskiego Mam talent. Telewidzowie bardzo ją docenili. A co z jury? Stacja NBC usunęła ich wypowiedzi z wideo.

Sara James po raz pierwszy wystąpiła przed szerszą publicznością w formacie The Voice Kids. W muzycznym widowisku nie miała sobie równych, dzięki czemu odniosła triumf. Po kilku miesiącach skierowano ją na Eurowizję Junior 2021 w Paryżu. Zajęła w niej drugie miejsce, a lepsza okazała się tylko przedstawicielka Armenii.

Od pewnego czasu 14-latka święci sukcesy w amerykańskiej wersji programu Mam talent – America’s Got Talent!. W pierwszym odcinku hitu stacji NBC zrobiła taką furorę, że Simon Cowell, jeden z jurorów, od razu wcisnął złoty przycisk, gwarantując jej tym samym dalszą obecność w programie.

Sara, Sara, Sara. Przez lata słyszeliśmy wielu wokalistów, ale wow. Są takie momenty, kiedy… To nie było idealne, jednak masz w sobie blask prawdziwej gwiazdy (…). To musi być nieprawdopodobne uczucie występowanie przed amerykańską publicznością. Zgaduję, że marzyłaś, by tu wystąpić. Pamiętam, jak po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, to było 20 lat temu i był to moment, którego nigdy nie zapomnę. I chcę być ty zapamiętała tę chwilę na zawsze – zachwalał Polkę.

Nastolatka ujęła wtedy jury i widzów pięknym wykonaniem utworu Lovely Billie Eilish. Dziś o trzeciej w nocy czasu polskiego gwiazda wzięła udział w półfinale AGT. Wzięła na warsztat hit Rocket Man Eltona Johna.

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Już po jej występie sieć obiegła lawina komentarzy. Pokaz talentu Polki zobaczycie poniżej. Niestety stacja NBC wycięła z tego oficjalnego wideo komentarze jurorów. To wielka szkoda, bo było naprawdę gorąco!

Jury wręcz nie mogło się nachwalić naszej rodaczki. Prym w komplementach wiódł Cowell.

Sara, jestem jest bardzo emocjonalny w stosunku do ciebie, bo wiem ile to dla ciebie znaczy. Ta presja, która była na tobie… I wybór piosenki na dzisiaj. Ten wybór piosenki był genialny tak w ogóle. Absolutnie genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał jakby był twój. Myślę, że tym razem, to Elton John udostępni twój występ – powiedział.

Howie Mandel dodał od siebie:

To był naprawdę zwycięski występ, masz wygląd, postawę i talent supergwiazdy.

Również Heidi Klum była oczarowana:

To było niesamowite, ty jesteś niesamowita.

Moment z ocenami ekspertów zobaczycie pod koniec poniższego filmiku.

Tutaj przeczytacie o tym, jak można zagłosować na Sarę James. Jeśli dostanie się ona do finału, ma szansę grać o główną nagrodę, jaką jest milion dolarów. Głosowanie trwa do godziny 13:00 czasu polskiego. Trzymamy kciuki za polską kandydatkę, bo zasługuje na to jak nikt inny!


Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Sara James w America’s Got Talent!. Jak zareagowało jury?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak pani świątek pomału do przodu i porsche sami dadzą bez kakała a jak będzie śpiewała polski sh..t to skończy jak reszta w szambie dla jeł..pów to dla znawców tematu ale pewnie krwawe maćki do kakała pierwsi przyjdą zaczyna się od przedszkola i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak pani świątek pomału do przodu i porsche sami dadzą bez kakała a jak będzie śpiewała polski sh..t to skończy jak reszta w szambie dla jeł..pów to dla znawców tematu ale pewnie krwawe maćki do kakała pierwsi przyjdą i to tyle

 • Stefan pisze:

  Powinna zaśpiewać coś polskiego po polsku chociaż zwrotkę, np. Niemena. To by była dopiero promocji Polski i odważne, mocne wejście smoka albo młodej smoczycy showbiznesu. Wszystko, łącznie z imieniem, nazwiskiem, wyglądem i językiem jest w niej amerykańskie. Świetne ale jakbyśmy słuchali młodej Whitney Huston. To oczywiście zaszczytne porównanie ale to jest Polka i chciałbym to usłyszeć tam. I tak ma międzynarodowa karierę zapewnioną. Nie musi się podlizywać repertuarem który zna amerykańskie jury i tamtejsza publiczność. Wtedy by pokazała klasę a im by opadły szczęki jakby zaśpiewała „Dziwny jest ten świat” lub coś równie mocnego z naszego podwórka. Takiej okazji nie będzie szybko. A kopia Whitney to jakoś nie do końca to mimo wszystko.

  • Gość pisze:

   Drogi Stefanie, w Niej jest Polska i Nigeria 🙂 gwiazda jest już światowa, po co na sile forsować kraj, który nie jest lubiany 🙂

  • Hanzam pisze:

   Możesz zawsze sam wystartować tam i zaśpiewać coś Niemena. Śpiewa to co czuje, dzięki temu wychodzi jej to super, gdyby chciała śpiewać to czego inni oczekują to by do zespołu muzyki weselnej się przyjęła 😉

  • Gość pisze:

   Stefan tobie to trudno dogodzić. To amerykański program. Już widzę jaka byłaby reakcja na Niemena i polskie szelesty 😉 zrobić wersję hitu muzycznie i aranżacyjnie w tak dojrzały sposób pokazuje, że jest gotowa na wielka karierę. I każdy zna ten utwór.

  • Gość pisze:

   Nie przesadzaj.

  • Ja pisze:

   A dlaczego ma śpiewać po polsku? Tu w Polsce nikt się nią nie zainteresował. A większość naszych rodzimych ” pieśniarzy” siłuje się z angielskim i słabo to wychodzi, a dlaczego? W Polsce są. A nie zawsze rozumie co śpiewają po polsku. Niech wygra bo ma niebywały talent, a zazdrość aż kipi.

  • Gość pisze:

   Polka ale nie polski program wiec po co ma spiewac po polsku 🤔🙈

  • Gość pisze:

   Sara występuje w USA śpiewa po angielsku… Może się doczepić do polskich reprezentantów na Eurowizji,to oni właśnie powinni śpiewać po polsku…

  • Gość pisze:

   ale to jest America’s Got Talent, nie Polskie Melodie

  • Gość pisze:

   Stefan wybacz, ale co ty bredzisz? Dziewczyna młodziutka, lat 14, bierze udział w amerykańskim programie w Ameryce. Wytłumacz mi, dlaczego ma śpiewać po Polsku?
   Co to, my jesteśmy jakieś swiatowev dobro narodowe? Skompromitowany kraj, nie ma czym się chwalić.
   Sara jest dwujęzyczna, czysto posługuje się polskim i angielskim, pojechala do Stanów robić kariere jako obywatel swiata i tak się zaprezentowała. Utwory dobrała doskonale bo odeszła od sztampy zwrotka i refren, zwrotka i refren. Jest straszna małolata, a już jest osobowością muzyczna. Nie pamiętam nikogo takiego w naszym kraju.

  • Gość pisze:

   Stefan jedź sam i zaśpiewaj co chcesz , twój wybór 🙂

  • Gość pisze:

   Nie zgadzam się . To amerykański talent schow. Trzeba super posługiwać się językiem żeby tam wystąpić i nie śpiewać z akcentem.Nie została tam wysłana przez Polskę ale wystąpiła jako Polka .Niemen- uwielbiam ale to nie Amerykański świat. Pozdrawiam.

  • Gość pisze:

   Masz rację

  • Gość pisze:

   Tak samo myślę.

  • Ewelina. pisze:

   Śpiewa co uważa za słuszne. Trzeba dobrać odpowiedni utwór do głosu aby to pasowało i pięknie brzmiało. Nie śpiewa się czegoś na siłę skoro skala głosu na to nie pozwala. Myślę że jakby zaśpiewała utwór po polsku nie doszła by do finału. To jest amerykański program. Tam raczej ludzie polskiego nie znają, co innego w polskim ” Mam Talent „, są wykonywane covery po angielsku i nie jest to jakoś brane pod uwagę też z tego względu że większość Polaków zna język angielski.
   Nie ma co krytykować i być hejterem. Wielu ludzi potrafi być dosyć agresywni przez internet, ale sami nie pokażą na co ich stać realnie :).

 • Gość pisze:

  Co za głos, wróżę jej wielką karierę

  • GośćBBO pisze:

   Śpiewa cudnie i to jest najważniejsze. A Polska nie jest skompromitowanym krajem. Niech jej się wiedzie i w Stanach i w Polsce i w Nigerii, wszędzie gdzie zechce. Trzymaj się Sara.

 • Gość pisze:

  JESTEM PEWNA ,ŻE SARA WYGRA FINAŁ. JESTEŚ NIESAMOWICIE ZDOLNA,PIĘKNE WYKONANIE. PIĘKNA DZIEWCZYNA…SARA CAŁOKSZTAŁT,,SUPER”

  • Gość pisze:

   Cała prawda

  • Gość pisze:

   Ona już wygrała. Simon nie odpuści, bo. Jedt nią zafascynowany i do tego ja polubił. Pewna reż jestem. Ze juz duże studia ostrza sobie na nią żeby.
   Powodzenia dziewczyno!

 • Polacy pisze:

  czesc ja tu tylko przypomne co zrobila fagata

 • ZOFIA pisze:

  Super że tak zdolne dzieci mogą teraz pokazać swój talent całemu światu.Wielkie gratulacje ,wystep przepiekny,

  • GośćLu pisze:

   Prawda…bosko 👍 super Wiem ,że wygra.Polka w Niemczech też kiedyś wygrała.

 • Gość Szpilcia pisze:

  Aż NIEWIARYGODNE.. JESTEM OSZOLOMIONA JEJ TALENTEM, URODA I SKROMNOSCIĄ… SARA TRZYMAM. KCIUKI… PIĘKNA DZIEWCZYNKO, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×