Sara Boruc idzie jak burza. Kolejna wielka gwiazda Hollywood wybrała ubrania jej projektu

Sara Boruc

Sara Boruc

Sara Boruc chwali się w sieci kolejnym wielkim sukcesem. Jej ubrania noszą największe światowe gwiazdy. Tym razem na jeden z najważniejszych wieczorów jej kreację wybrała Hailey Bieber. 

Sara Boruc nie zamierza spoczywać na laurach. Jest nie tylko żoną znanego sportowca, ale potrafi również zadbać o własną karierę i ambicje. Ma żyłkę do biznesu i już jakiś czas temu razem ze swoimi siostrami otworzyła markę biżuteryjną. Oferowane przez nią błyskotki szybko podbiły serca kobiet. Biznes rozkręcił się na dobre, a rodzina tylko odcina kolejne kupony od swojego sukcesu. Nie dziwi więc fakt, że Sara postanowiła zaryzykować i pójść o krok dalej. Już jesienią zeszłego roku pochwaliła się pierwszymi autorskimi projektami odzieży.

Ubrania, które oferuje gwiazda, zdobyły same pochlebne recenzje. Żona znanego bramkarza od wielu lat jest modową inspiracją dla swoich obserwatorek. Każda jej kolejna stylizacja, którą prezentowała na Instagramie, spotykała się z licznymi komplementami. Teraz postanowiła zrealizować swój nowy pomysł na biznes i jak widać, już po kilku miesiącach odnosi ogromne sukcesy.

Hailey Bieber w kurtce projektu Sary Boruc

Wiele gwiazd próbuje swoich sił zakładając własne marki modowe. W Polsce ubraniami sygnowanymi swoim nazwiskiem mogą się pochwalić między innymi: Małgosia Rozenek, Maffashion, czy Julia Wieniawa. Do tego grona dołączyła także Sara Boruc, która już podbiła światowe rynki, a jej projekty noszą gwiazdy największego formatu.

W projektach Sary mogliśmy już zobaczyć Kendall Jenner, Irinę Shayk, a teraz samą Hailey Bieber. Modelka i żona jednej z największych gwiazd popu założyła kurtkę Polki na imprezę zorganizowaną z okazji premiery płyty Justina. Małżonka Artura Boruca nie ukrywa, że jest dumna z tego, że jej ubrania podbijają Hollywood. Na swoim profilu udostępniła zdjęcia żony wokalisty.

Pokazała także, krótkie nagrania z przygotowań, jakie zamieściła w sieci Hailey. Widzimy, że jest ona ubrana w skórzaną koszulę projektu Boruc.

Niewielu projektantów może się pochwalić tak ogromnymi sukcesami. Sara idzie dosłownie jak burza i w zaledwie kilka miesięcy podbiła światowy rynek mody. Trzeba przyznać, że ma ogromne wyczucie stylu i idealnie trafia w gust najbardziej wymagających klientek.


hailey Bieber819x10242hailey Bieber819x1024
Projekt Sary Boruc wybrany przez Hailey Bieber

Projekt Sary Boruc wybrany przez Hailey Bieber

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×