Szukaj

54-letnia Salma Hayek w bikini rozpala wyobraźnię na egzotycznych wakacjach. Jakie ona ma ciało!

Salma Hayek w bikini

Salma Hayek w bikini

Salma Hayek w tym roku skończyła 54 lata. Aktorka nadal zachwyca wspaniałą figurą. Gwiazda filmu Desperado podsumowała mijający rok zdjęciem w bikini. Jak wygląda?

Salma Hayek to pochodząca z Meksyku aktorka, której udało się zrobić wielką karierę w Hollywood. Najpierw występowała w lokalnych teatrach i grała w telenowelach. Marzyła jej się jednak międzynarodowa sława, dlatego w 1990 roku postanowiła wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Decyzja o przeprowadzce do USA była strzałem w 10. Dzisiaj jej nazwisko jest znane przez miłośników kinematografii na całym świecie. Zaledwie 5 lat po swoim przyjeździe do Los Angeles zagrała rolę, która odmieniła jej życie. Wcieliła się w postać Caroliny w wielkim hicie Desperado, gdzie zagrała u boku Antonio Banderasa.

Teraz ma już ugruntowaną pozycję w Hollywood, a jej filmografia jest naprawdę imponująca. W życiorysie Salmy nie brakuje wielu współprac reklamowych. Od kilku lat jest twarzą marki Avon. Doskonale wiedzie jej się także w życiu prywatnym. Po kilku nieudanych związkach udało jej się znaleźć prawdziwą miłość.

Od 14 lat tworzy udany związek z Francois-Henri Pinault, synem miliardera i właścicielem kilku świetnie prosperujących biznesów. Od 11 lat są małżeństwem, a ich wesele w gmachu opery La Fenice w Wenecji było wydarzeniem, na którym bawiły się największe sławy światowego kina.

Mąż Salmy Haryek Francois-Henri Pinault - odbudowa Notre Dame

Salma Hayek z mężem

Salma Hayek w bikini. Co za ciało

W ostatnich latach aktorka nieco zwolniła. Nie pojawia się już na ekranach tak często. Swój czas postanowiła poświęcić wychowaniu córki Valentiny oraz działalności charytatywnej. Nie zapomina jednak o swoich licznych fanach i prężnie prowadzi swój profil na Instagramie. To właśnie tam pokazuje, co słychać w jej życiu prywatnym.

Jej żywiołem zdecydowanie jest woda i plaża, dlatego też znajdziemy sporo fotek, na których pozuje w samym bikini. Chociaż w tym roku gwiazda skończyła 54 lata, to swoją figurą mogłaby zawstydzić młodsze koleżanki po fachu. Nawet bez grama makijażu wygląda fantastycznie. Właśnie na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy jej płaski brzuch, obłędny biust, smukłą talię oraz zgrabne nogi.

Ostatnie dni 2020. Nigdy nie byłam bardziej wdzięczna za zdrowie i kontakt z naturą.

Zdjęciami w bikini Salma podsumowała mijający rok. Aktorka zdecydowanie docenia to, że w czasie pandemii może cieszyć się dobrym zdrowiem oraz słońcem i plażą. Końcówka roku spędzona pod palmami na pewno sprzyja takim refleksjom.


Salma Hayek w bikini

Salma Hayek w bikini

Salma Hayek w bikini

Salma Hayek w bikini

Salma  Hayek - figura

Salma Hayek - figura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×