Szukaj

Salma Hayek pokazała się bez makijażu. Dacie wiarę, że ma 53 lata?

Salma Hayek

Salma Hayek

Salma Hayek od lat jest wielką gwiazdą kina. Aktorka nie wstydzi się pokazać w domowych pieleszach. Na ostatnim zdjęciu na Instagramie towarzyszy jej nietypowy przyjaciel. Jak wygląda gwiazda bez grama makijażu?

Salma Hayek jest prawdziwym uosobieniem piękna. Pochodząca z Meksyku aktorka debiutowała w latach 90. w swoim rodzimym kraju. Przygodę ze sceną rozpoczęła na deskach teatru, a wielką sławę w tym czasie przyniosły jej role w popularnych telenowelach.

W 1991 roku postanowiła spróbować swoich sił w krainie marzeń Hollywood i wyjechała do Los Angeles. W USA zaistniała dopiero po słynnej roli Caroliny w filmie Desperado, gdzie zagrała u boku Antonio Banderasa. Życiową rolą aktorki było jednak wcielenie się w postać meksykańskiej malarki Fridy Kahlo. Za rolę w filmie Frida otrzymała nominację do Oscara i Złotego Globu.

Prywatnie Salma od wielu lat jest związana z Francoisem-Henrim Pinaultem. W 2009 roku, po trzech latach związku,  para wzięła bardzo skromny ślub w paryskim ratuszu. Huczne wesele urządzili 2 miesiące po zaślubinach. Przyjęcie, na którym obok pary młodej bawiły się największe sławy Hollywood, odbyło się w Wenecji. Małżeństwo wspólnie wychowuje 13-letnią córkę.

Salma Hayek bez makijażu i z sową na głowie

Aktorka jest od wielu lat podziwiana wśród fanów nie tylko za swoją pracę, ale także naturalność i niezwykle egzotyczną urodę. Swój wygląd zawdzięcza prawdziwej wybuchowej mieszance genów, ponieważ przodkowie jej ojca pochodzą z Libanu, a matka ma hiszpańskie korzenie. Kiedy tylko Salma pojawia się na czerwonym dywanie, wszystkie aparaty są skierowane w jej stronę, a trzeba przyznać, że strojem zawsze podkreśla swoje apetyczne, kobiece kształty.

Salma jest kobietą, która jest pewna swojej urody nie tylko w blasku fleszy. Na Instagramie właśnie dodała zdjęcie, na którym pozuje bez grama makijażu.

53-letnia aktorka może pochwalić się promienną cerą, na której próżno szukać zmarszczek. Oczywiście w zdjęciu nie byłoby nic dziwnego poza jednym, pierzastym szczegółem. Na głowie ucinającej sobie drzemkę piękności siedzi sowa.

Kiedy zasypiasz w okularach i z sową na głowie – podpisała zdjęcie.

Pod fotografią natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy zachwycają się nie tylko niezwykłą urodą, ale również jej ptasim kompanem.

  • Jak zawsze śliczna. Czy ta sowa jest prawdziwa?
  • Piękności, czy Twój przyjaciel jest prawdziwy?
  • Czy to scena z nowej części Harrego Pottera?
  • Jesteś najpiękniejsza. Ta sowa żyje? – pytają fani aktorki

Na odpowiedź Salmy nie trzeba było długo czekać. Okazuje się, że sowa to jej domowy pupilek.


Salma Hayek

Salma Hayek

Salma Hayek - figura

Salma Hayek - figura

Salma Hayek - figura

Salma Hayek - figura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×