Szukaj

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively. Trochę się przy nich napracował, ale efekt końcowy robi wrażenie

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively

Ryan Reynolds pofarbował włosy Blake Lively, o czym małżonkowie poinformowali w sieci. Filmik, który udostępnili, podbił serca internautów. Jak go komentują?

Ryan Reynolds i Blake Lively poznali się na planie filmu Green Lantern w 2010 roku. Niemal od razu się zaprzyjaźnili. Rok później poszli na podwójną randkę, każdy z nich z innym partnerem u boku. Tego wieczoru coś między nimi zaiskrzyło. Zaczęli się spotykać. W 2012 roku wzięli ślub.

Pomimo że aktorzy są popularni i rozpoznawalni na całym świecie, bardzo rzadko wypowiadają się publicznie na temat swojej rodziny. Na próżno szukać w internecie zdjęć ich dzieci. Są rodzicami trójki córek: 6-letniej James, 4-letniej Inez, rocznej Betty.

Chociaż Blake jest uważana za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie, po trzeciej ciąży musiała się zmierzyć ze sporymi kompleksami, a jej wiara w siebie została mocno nadszarpnięta, o czym napisała w jednym z postów na Instagramie. Dodała zdjęcie z występu w The Tonight Show i ujawniła, że nie miała się w co ubrać na nagranie. Kreacje, które przysyłały jej znane marki, były na nią za małe. Przez to bardzo źle się czuła:

Złożyłam koszulę Lavin i sukienkę od Net-A-Porter, aby jakoś skompletować ładny strój. Ponieważ nikt nie miał do zaoferowania kreacji, która pasowałyby na mnie po porodzie. Wiele ubrań ze sklepów też na mnie nie pasowało. Naprawdę. Wiele. To nie jest dobry przekaz dla kobiet, kiedy ich ciała nie pasują do tego, co oferują marki. Czujesz się wyobcowana i skonfundowana – napisała Blake.

Ryan Reynolds pofarbował włosy Blake Lively. Metamorfoza aktorki

Lively w mediach społecznościowych nie tylko dzieli się przemyśleniami na tematy społeczne, ale także zdradza wybrane kulisy życia prywatnego. Tak jak niedawno, gdy pokazała swoją metamorfozę. Gwiazda postanowiła odświeżyć kolor włosów. Ze względu na trwającą pandemię koronawirusa nie wybrała się do profesjonalnego fryzjera – poprosiła o pomoc męża, który trochę się przy tym napracował.

Małżonkowie pochwalili się efektem w sieci. Umieścili kilkunastosekundowy, nagrany w przyspieszonym tempie filmik z nakładania farby. Jest też zdjęcie, na którym możemy podziwiać efekt końcowy praca Ryana. Trzeba przyznać, że wyszło oszałamiająco.

Internauci w komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem Blake i jej nowej fryzury:

  • Genilny filmik. Zrobiliście mi nim dzień.
  • Super metamorfoza, a fryzjer pierwsza klasa.
  • Mówiłam, że Was uwielbiam? Jesteście moim ulubionym duetem. Idealnie wyszła Wam ta fryzura.

Trudno się nie zgodzić. Gwiazda świetnie się prezentuje.


Blake Lively - efekt metamorfozy

Blake Lively - efekt metamorfozy

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively

Ryan Reynolds zabrał się za włosy Blake Lively

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×