Ruda z Red Lips przeszła najlepszą metamorfozę w swojej karierze. Róż to już tyltko wspomnienie

Joanna Lazer

Joanna Lazer

Ruda z Red Lips, czyli Joanna Lazer niedawno zaskoczyła fanów i zamieniła swój charakterystyczny ognisty kolor na cukierkowy róż. Szok jeszcze nie minął, a ona znowu poszalała. Po najnowszej metamorfozie wygląda jak milion dolarów.

Joanna Ruda Lazer od 2009 roku jest wokalistką zespołu Red Lips. Po niebywałym sukcesie piosenki To, co nam było, zyskała wielką rozpoznawalność. To właśnie dzięki temu wzięła udział w programach rozrywkowych Twoja Twarz Brzmi Znajomo i Taniec z gwiazdami.

Przez wiele lat jej znakiem rozpoznawczym była burza ognistych włosów, dzieki którym zyskała swój przydomek. Wiadomo jednak, że kobieta zmienną jest, więc kilka miesięcy temu zaszalała i zmieniła rudy, na cukierkowy róż. Jej wielbiciele przeżyli niezły szok, ale jak wiadomo, ładnemu we wszystkim ładnie, więc i w nowym kolorze Asia zachwycała.

Jednak tego było jej mało i postanowiła dokonać kolejnych zmian. Jej najnowsza metamorfoza to dopiero sztos.

Joanna Lazer ma nowy kolor włosów. Jak wygląda?

Joanna Lazer ma na Instagramie sporą grupę obserwujących, bo ponad 100 tysięcy. To dla nich aktywnie prowadzi profil i pokazuje im, co u niej nowego.

Właśnie wybrała się do swojego ulubionego fryzjera, Łukasza Urbańskiego, który odpowiada za róż na jej głowie. Przemiana trwała aż trzynaście godzin i została podzielona na dwa dni. Z efektem końcowym jako pierwsi mogli się zapoznać widzowie Dzień Dobry TVN. Trzeba przyznać, że Ruda w różowych włosach zrobiła furorę. Takiej zmiany nikt się nie spodziewał.

Miałam kiedyś jasne włosy, więc wiedziałam, że będę się dobrze czuła w jasnych. Natomiast teraz mam tak, że po dwunastu latach bycia rudzielcem, kiedy teraz spojrzę w lustro to mam takie myśli: „O Jezu, to ja”. To jest naprawdę śmieszne uczucie. Wczoraj jak szłam sobie wyprowadzić psa na dwór to pewien pan się tak obracał za mną, że myślałam, że się przewróci – mówiła wokalistka.

Nic dziwnego, że kiedy zapragnęła kolejnej metamorfozy, wróciła do Urbańskiego. Także tym razem to on odpowiada za rewolucję w wizerunku Joanny Lazer.

Ruda już nie jest ani ruda, ani różowa. Asia postanowiła, że zafunduje sobie piękny blond. Po metamorfozie wygląda rewelacyjnie. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ruda z Red Lips blondynką

Ruda z Red Lips blondynką

Ruda z Red Lips blondynką

Ruda z Red Lips blondynką

Ruda z Red Lips blondynką

Ruda z Red Lips blondynką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×