Szukaj

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2020 roku. Aż 12 par zakończyło swój związek w czasie pandemii

Rozstania gwiazd w 2020 roku

Rozstania gwiazd w 2020 roku

Bianka Lipińska i Baron, Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Madzia Wójcik i Oleh… W 2020 roku znane pary zakończyły swoje związki. Kto zdecydował się na taki krok? Zerknijcie do naszego zestawienia. 

Chociaż w 2020 nie brakowało ślubów gwiazd (piszemy o nich tutaj), spore grono znanych osób postanowiło zakończyć swoje relacje. Część partnerów rozstała się z klasą, inni publicznie prali brudy. Kto w polskim show-biznesie zakończył związek w 2020 roku? Spójrzcie na to zestawienie.

Rozstanie Doroty Gardias i Dawida, Żurnalisty

Dorota Gardias jesienią 2019 roku została zauważona na trybunach podczas meczu reprezentacji Polski i Słowenii. Szybko dostrzeżono u jej boku młodego mężczyznę. Od razu zaczęto spekulować, że to jej nowy partner, co pogodynka potwierdziła już kilka tygodni później. Okazało się, że jej wybrankiem jest Dawid, internetowy poeta, który w sieci znany jest jako Żurnalista. W styczniu tego roku opublikowała zdjęcie, na którym była wtulona w ukochanego. Przyznała wówczas, że chce pielęgnować uczucie z dala od kamer. Krótko po tym w mediach pojawiła się informacja o tym, że para nie jest już razem. Okres kwarantanny Dorota spędzała wyłącznie w towarzystwie córeczki Hani.

Dorota Gardias z chłopakiem

Dorota Gardias z chłopakiem

Rozstanie Anny Wendzikowskiej z Janem Bazylem

Związek Anny Wendzikowskiej Jana Bazyla, miewał lepsze i gorsze momenty. Pod koniec 2018 roku, gdy na świecie pojawiło się ich wspólne dziecko, zaledwie kilka dni po narodzinach córki, para podjęła decyzję o rozstaniu. Na szczęście nie trwało ono zbyt długo i już po kilku tygodniach ponownie byli razem. Wszystko wskazywało na to, że ich relacja przetrwa kolejne kryzysy, a kwestią czasu jest, aż staną na ślubnym kobiercu. Pojawiły się nawet sugestia, jakoby artystka przyjęła od partnera pierścionek zaręczynowy. Krótko po tym Anna za pośrednictwem Instagram poinformowała swoich obserwatorów, że jej związek nie przetrwał. Wyjawiła, że Jan nie podołał wyzwaniom partnerstwa i ojcostwa.

Anna Wendzikowska na ławce z partnerem

Anna Wendzikowska na ławce z partnerem

Rozstanie Beaty Tadli z partnerem

Beata Tadla w krótkim czasie od rozstania z Jarosławem Kretem odnalazła ukojenie w ramionach innego mężczyzny. Rafał jest biznesmenem, który nie jest związany z show-biznesem. Połączyły ich wspólne zainteresowania: moda i sport. Beata chętnie udostępniała zdjęcia z nowym przystojniakiem, co nie wskazywało na to, że już niedługo ich związek miał stać się przeszłością. Jako pierwszy oficjalne oświadczenie wydał Rafał, który zachował się z wielką klasą, dziękując dziennikarce za wspólnie spędzony czas i życząc jej wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Beata Tadla w romantycznej sesji z ukochanym Rafałem

Beata Tadla w romantycznej sesji z ukochanym Rafałem

Rozstanie Laury Breszki i Mateusza Króla

Laura Breszka Mateusz Król byli parą przez 4 lata. Wszystko zaczęło się psuć w momencie, gdy ich sytuacja finansowa pogorszyła się. Mateusz grał w serialu Korona Królów, jednak po utracie roli przestał otrzymywać nowe propozycje. Żeby drobić na opłaty, próbował zarabiać na sprzedaży swoich zdjęć z autografem. Dodatkowym powodem, który miał wpływ na ich rozstanie, był wybuch pandemii koronawirusa. Laura nie zarabiała na planie Na Wspólnej na tyle dużo, aby mogła samodzielnie utrzymać rodzinę. W końcu musieli podjąć decyzję o zakończeniu związku.

Mateusz Król i Laura Breszka wezmą ślub?

Mateusz Król i Laura Breszka wezmą ślub?

Rozstanie Julii Wróblewskiej z chłopakiem

Julia Wróblewska wiosną tego roku poinformowała, że jest zakochana. Nie sposób było tego nie zauważyć, ponieważ z dnia na dzień promieniowała radością. Krótko po tym pochwaliła się wspólną fotografią, na której czule całuje się z przystojnym Krzysztofem, studentem AWF. Młoda aktorka bardzo chętnie dodawała zdjęcia z ukochanym, na którym widać było, że są ze sobą wyjątkowo szczęśliwi. Niestety krótko po tym poinformowała świat, że jest już wolna. Krzysztof nie pozostał obojętny na jej oświadczenie i w krótkim komentarzu podziękował jej za wspólne chwile oraz życzył wszystkiego dobrego. To dopiero klasa.

Julia Wróblewska z byłym chłopakiem

Julia Wróblewska z byłym chłopakiem

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska wciąż szuka miłości. Wydawało jej się, że trzecie małżeństwo, które zawarła z Michałem, z całą pewnością będzie tym na całe życie, jednak pomyliła się. Niedługo przed rozstaniem w jednym z wywiadów mówiła, że tworzą związek partnerski i dzielą się obowiązkami. Krótko po tym media obiegła informacja o tym, że dziennikarka złożyła pozew rozwodowy. Do tej pory jednak nie zabrała głosu w tej sprawie.

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Marietta i Chris z Hotelu Paradise rozstali się

Marietta Witkowska i Krzysztof ,,Chris” Ducki poznali się na planie 1. edycji Hotelu Paradise. Zaiskrzyło między nimi praktycznie od razu, a ich uczucie z tygodnia na tydzień stawało się coraz silniejsze. Dzięki relacji, jaką udało im się w tak krótkim czasie stworzyć, wygrali program. Gdy wrócili z Bali do Polski, zetknęli się z zupełnie inną rzeczywistością. Był początek pandemii i musieli wspólnie odbyć kwarantannę. Marietta nie kryła, że była gotowa przeprowadzić się do Anglii, w której na co dzień mieszka jej partner. Z czasem jednak każde z nich poszło swoją drogą. Para wspólnie podjęła decyzję o rozstaniu. Nie mogli być dłużej razem, ponieważ zbyt wiele ich różniło.

Marietta i Chris w specjalnym odcinku programu Hotel Paradise. Screen: Player.pl

Marietta i Chris w specjalnym odcinku programu Hotel Paradise. Screen: Player.pl

Antoni Królikowski rozstał się z Kasią Dąbrowską

Antek KrólikowskiKasia Dąbrowska byli parą przez 1,5 roku. Zaczęli się spotykać na początku 2019 roku, ale przez długi czas ukrywali związek. Gdy jednak na jaw wyszło, że są parą, chętnie dodawali wspólne zdjęcia, na których widać było, jak bardzo są w sobie zakochani. W czasie kwarantanny spędzali ze sobą dużo czasu. Kasia okazała się być również nieocenionym wsparciem dla Antka, gdy zmarł jego ojciec. Jako pierwsza o rozstaniu poinformowała partnerka aktora.

Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska - premiera filmu Polityka

Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska – premiera filmu Polityka

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska rozstali się

Mikołaj Jędruszczak Sylwia Madeńska poznali się w programie Love Island, który wygrali. Po powrocie ze słonecznej Hiszpanii zdecydowali się przeprowadzić do Warszawy, gdzie razem wynajęli mieszkanie. Ze względu na trwającą kwarantannę w ich związku zaczęły pojawiać się pierwsze problemy. Para o swoje uczucie walczyła na wiele sposobów, m.in. pod okiem psychologa. Niestety, ostatecznie rozstali się, a o wszystkim poinformowali w trakcie swojego udziału w programie Taniec z gwiazdami, z którego odpadli decyzją widzów i jury.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Rozstanie Madzi Wójcik i Oleha Riaszeńczewa

Madzia WójcikOleh Riaszeńczew poznali się na planie programu Big Brother. Już w trakcie show połączyło ich silne uczucie, które pielęgnowali po opuszczeniu domu Wielkiego Brata. Często pokazywali się na branżowych imprezach, a nawet zdecydowali się razem zamieszkać. Chętnie dzielili się za pośrednictwem Instagrama tym, co dzieje się w ich życiu. W okresie wakacji podjęli decyzję o rozstaniu. Magda zasugerowała, że Oleh zdradził ją z inną kobietą.

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew - gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew – gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Blanka LipińskaBaron przez długi czas ukrywali swój związek. Gdy na jaw wyszło, że są parą, chętnie udzielali się razem w social mediach, za których pośrednictwem publikowali wspólne zdjęcia lub filmiki. Wydawać by się mogło, że uczucie między nimi rozkwita, a para idealnie się dobrała. Krótko przed rozstaniem Blanka nadal pokazywała, że bardzo jej zależy na partnerze, przywożąc mu ulubione jedzenie w trakcie nagrań do kolejnej edycji programu The Voice of Poland. Niestety po 8 miesiącach para rozstała się, o czym poinformowała pisarka. Gwiazdy nadal mają jednak kontakt — utrzymują przyjacielskie relacje. Właśnie dlatego plotkuje się, że jest szansa, iż wkrótce do siebie wrócą.

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Anna Popek i jej partner się rozstali

W 2020 roku swój związek zakończyła też Anna Popek. W oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że jej relacja z młodszym o jedenaście lat partnerem Tomaszem Krupą dobiegła końca. Dziennikarka publicznie odcięła się od byłego ukochanego. Podkreśliła, że nie ma z nim już nic wspólnego, a ewentualne powoływanie się fotografa na znajomość z nią będzie nadużyciem.

Anna Popek

Anna Popek


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×