Szukaj

TVP nie rezygnuje ze swojego flagowego show. Premierowy odcinek zobaczymy lada dzień

Rolnik szuka żony 7 zostanie wyemitowany w tym roku? Z reguły w Wielkanoc prezentowano wizytówki uczestników. Czy tak będzie i tym razem?
TVP

TVP

Rolnik szuka żony to program, który wśród widzów TVP cieszy się ogromną popularnością. To oni co sezon poznają kolejnych bohaterów, przez wiele miesięcy śledzą ich miłosne perypetie, a później w social mediach obserwują dalsze losy. Czy i w tym roku będzie podobnie?

Rolnik szuka żony 7 – kiedy emisja pierwszego odcinka?

W Polsce panuje epidemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie województwa. By uchronić pracowników, a także uczestników, stacje telewizyjne zawiesiły nagrywanie nowych odcinków programów rozrywkowych, część przeniosły na jesień. Czy taki sam spotka Rolnika?

Tradycyjnie od kilku lat w Wielkanoc na antenie TVP emitowane są wizytówki kandydatów. Od tego momentu osoby zainteresowane mogą wysyłać listy, które są przepustką do zaproszenia do programu.

Co z zapowiedzą siódmej edycji? Jak informuje Party, w tym roku także zostanie wyemitowana. Specjalny odcinek, w którym zostaną zaprezentowani bohaterowie 7. edycji, zostanie wyemitowany w niedzielę, 12 kwietnia. Start o godzinie 21:15.

Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów… Kto w niej będzie? Tego dowiemy się już w wielkanocną niedzielę. Tego dnia, w czasie zerowego odcinka 7. edycji programu, poznacie mieszkańców wsi (płci obojga) poszukujących swoich drugich połówek. Każde z nich opowie krótko o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Te osoby, które wzbudzą największe zainteresowania i otrzymają najwięcej listów zobaczymy w kolejnej odsłonie programu już jesienią – czytamy w informacji przesłanej do portalu.

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Rolnik szuka żony 6 – uczestniczki

Czy jednak pierwsze odcinki zostaną wyemitowane jesienią? Nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, jak będzie rozwijać się sytuacja z koronawirusem.

Zobacz także: Małgosia z „Rolnika” powiększyła usta? Gwiazda show komentuje swój wygląd i chwali się smuklejszą sylwetką


Marlena wzięła udział w programie

Marlena wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Dawid z

Dawid z "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×