TVP nie rezygnuje ze swojego flagowego show. Premierowy odcinek zobaczymy lada dzień

TVP

TVP

Rolnik szuka żony 7 zostanie wyemitowany w tym roku? Z reguły w Wielkanoc prezentowano wizytówki uczestników. Czy tak będzie i tym razem?

Rolnik szuka żony to program, który wśród widzów TVP cieszy się ogromną popularnością. To oni co sezon poznają kolejnych bohaterów, przez wiele miesięcy śledzą ich miłosne perypetie, a później w social mediach obserwują dalsze losy. Czy i w tym roku będzie podobnie?

Rolnik szuka żony 7 – kiedy emisja pierwszego odcinka?

W Polsce panuje epidemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie województwa. By uchronić pracowników, a także uczestników, stacje telewizyjne zawiesiły nagrywanie nowych odcinków programów rozrywkowych, część przeniosły na jesień. Czy taki sam spotka Rolnika?

Tradycyjnie od kilku lat w Wielkanoc na antenie TVP emitowane są wizytówki kandydatów. Od tego momentu osoby zainteresowane mogą wysyłać listy, które są przepustką do zaproszenia do programu.

Co z zapowiedzą siódmej edycji? Jak informuje Party, w tym roku także zostanie wyemitowana. Specjalny odcinek, w którym zostaną zaprezentowani bohaterowie 7. edycji, zostanie wyemitowany w niedzielę, 12 kwietnia. Start o godzinie 21:15.

Nie zabraknie emocji, radosnych chwil, ale też trudnych momentów… Kto w niej będzie? Tego dowiemy się już w wielkanocną niedzielę. Tego dnia, w czasie zerowego odcinka 7. edycji programu, poznacie mieszkańców wsi (płci obojga) poszukujących swoich drugich połówek. Każde z nich opowie krótko o sobie, swoich planach, marzeniach i oczekiwaniach wobec drugiej osoby. Te osoby, które wzbudzą największe zainteresowania i otrzymają najwięcej listów zobaczymy w kolejnej odsłonie programu już jesienią – czytamy w informacji przesłanej do portalu.

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Rolnik szuka żony 6 – uczestniczki

Czy jednak pierwsze odcinki zostaną wyemitowane jesienią? Nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, jak będzie rozwijać się sytuacja z koronawirusem.

Zobacz także: Małgosia z „Rolnika” powiększyła usta? Gwiazda show komentuje swój wygląd i chwali się smuklejszą sylwetką


Marlena wzięła udział w programie

Marlena wzięła udział w programie "Rolnik szuka żony"

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Rolnik szuka żony 6 - uczestniczki

Dawid z

Dawid z "Rolnik szuka żony" bierze ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×