Szukaj

Roksana Węgiel zerwała kontrakt przez skandaliczne traktowanie? Wytwórnia wydała oświadczenie

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel miała zerwać kontrakt płytowy z wytwórnią z powodu pracy w skandalicznych warunkach. Czy to prawda? Oficjalne stanowisko w sprawie zajęło Universal Music Polska.

Roksana Węgiel od najmłodszych lat robi zawrotną karierę. W programie The Voice Kids od razu oczarowała jurorów swoim głosem. Udało jej się odwrócić wszystkie fotele, a każdy z trenerów chciał mieć utalentowaną dziewczynkę w swojej drużynie. Wykonała bardzo trudną piosenkę Halo z repertuaru Beyonce, czym na wstępie udowodniła, że na pewno jeszcze o niej usłyszymy. Nastolatka szturmem przeszła przez muzyczne show i dotarła do ścisłego finału, w którym okazała się być bezkonkurencyjna.

Tak samo było również podczas krajowych eliminacji do Eurowizji Junior. Roksana w 2018 była naszą reprezentantką podczas konkursu, który rozgrywał się na Białorusi. Na scenie w Mińsku wykonała swój wielki przebój Anyone I want to be. Piosenka porwała całą zgromadzoną przed telewizorami publiczność, a Roxie odniosła pierwsze, historyczne zwycięstwo dla Polski. Od tego momentu jej kariera zdecydowanie nabrała tempa. Młoda artystka otrzymywała mnóstwo propozycji, podpisała kontrakt z dużą wytwórnią. Przyszła więc pora na debiutancką płytę oraz trasy koncertowe. Ostatnio jednak pojawia się w mediach coraz rzadziej.

Roksana Węgiel zerwała kontrakt z wytwórnią? Jest oficjalny komentarz

Wczorajszego wieczoru do mediów trafiły sensacyjne informacje. Jako pierwszy podał je portal Pudelek. Według ich informatora Roksana miała zerwać kontrakt z wytwórnią Universal. Podobno nastolatka pracowała ponad swoje siły.

Kontrakty przygotowywane przez duże wytwórnie nigdy nie były bardzo korzystne dla artystów. Nie jest łatwo taką umowę podważyć, a o zerwaniu nie ma mowy. Jednak opiekuni artystki znaleźli sposób. Miało być to możliwe dzięki wielu nadgodzinom, które młoda artystka spędziła na planach sesji i teledysków. Mocno przekraczały one dopuszczalne normy. Najprawdopodobniej rodzice Roxie powiedzieli dość – zdradza informator portalu Pudelek.

Dzisiaj do tych doniesień postanowiła odnieść się sama wytwórnia, która rozwiała wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że Roksana nadal jest związana umową ze swoją dotychczasową wytwórnią. Przedstawiciele Universal Music Polska przesłali oficjale oświadczenie do portalu Plejada.

Umowa pomiędzy Roksaną Węgiel a Universal Music Polska pozostaje w mocy, a zgodnie z jej zapisami, szczegóły dotyczące współpracy objęte są klauzulą poufności. Prawdą jest, że obecnie toczą się rozmowy na temat podejścia obydwu stron do realizacji dalszych działań. Wierzymy, że wkrótce wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązania zarówno dla Roksany, jak i jej kariery muzycznej – czytamy na portalu Plejada.

Wszystkie plotki skomentował także manager artystki. Niestety jego odpowiedź nie wyjaśnia zbyt wiele.

W związku z tym, że mamy podpisane umowy lojalnościowe, nie jestem upoważniony do opowiadania o planach Roksany. Wszelkie zapytania proszę kierować do wytwórni Universal bądź Magic Records, oni mają większą wiedzę w temacie. My nie możemy się wypowiadać – skomentował management artystki w rozmowie z Plejadą.

Jak na razie sama Roksana nie zabrała głosu w tej sprawie.


Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

All-ONS_1063948823-AAA

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

Roksana Węgiel – ESKA odwołuje zimę 2020

Roksana Węgiel – ESKA odwołuje zimę 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×