Liczby nie kłamią. Tyle ludzi ogląda stories Roksany Węgiel. Mamy screena z widocznymi zasięgami

Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel pochwaliła się swoimi zasięgami. Liczby nie kłamią i robią wrażenie. Nastolatka ma całe masy wiernych fanów.

Roksana Węgiel jest niezmiennie najpopularniejszą wokalistką młodego pokolenia. Zgromadziła wokół siebie sporo fanów, z którymi regularnie się spotyka podczas koncertów. Sympatycy piosenkarki mają nadzieję, że pewnego dnia piosenkarka, która wygrała konkurs Eurowizji Junior, spróbuje swoich sił w edycji dla dorosłych.

Nastolatka nie ukrywa, że na razie nie jest gotowa, by podjąć ten krok. Nie wyklucza jednak, że tak stanie się w przyszłości. Musiałaby jedynie dobrać bardzo dobrą piosenkę:

Nie czuję się gotowa na dorosłą Eurowizję, nie będę ukrywać. Nie czuję tego teraz, w tym momencie, więc na razie ten pomysł odpada. Chociaż, kto wie? Może w przyszłości? Naprawdę, jeśli zdecydowałabym się na udział, to musiałabym wystąpić z bardzo dobrym numerem.

Węgiel nie tylko co jakiś czas koncertuje i udziela wywiadów, ale także zapisała na swoim koncie udział w Dance Dance Dance, gdzie wystąpiła w duecie z Oliwią Górniak. Nastolatki tak świetnie opanowały poszczególne choreografie, że doszły do finału, który wygrały.

Obecnie część jej fanów marzy o tym, by pojawiła się jako uczestniczka kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Nastolatka nie ukrywa, że chętnie zmierzyłaby się z tego typu wyzwaniem (pisaliśmy o tym tutaj).

Póki co jednak Roksana zajmuje się tym, co najbardziej kocha, a mianowicie muzyką. Jest także aktywną uczestniczką social mediów i to tam pochwaliła się swoimi zasięgami. Są imponujące.

Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel zrobiła imponująca karierę. Wielu wróży jej, że osiągnie status międzynarodowej gwiazdy. Ciężko na to pracuje. Nie tylko dba o wokal, ale także trenuje, żeby być w jak najlepszej formie. Żeby nie tracić czasu, ma indywidualny tok nauczania, więc zajęcia są dostosowywane do jej aktualnego grafiku.

Nigdy jednak nie brakuje jej czasu dla fanów. W końcu to dla nich tworzy. Ma już imponującą grupę obserwujących na Instagramie, bo aż 1,2 mln. Do tego ostatnio pochwaliła się zasięgiem swoich relacji — zwykle śledzi je około 100 tys., internautów — w naszej galerii screen. Te liczby nie kłamią i robią ogromne wrażenie.


Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel pochwaliła się zasięgami

Roksana Węgiel - Gala French Touch 2021

Roksana Węgiel - Gala French Touch 2021

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Roksana Węgiel - Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021

Komentarze

 • Gośćj9la pisze:

  Jeden plus dla rodziców. Rozwiązanie umowy z wytwórnią, która wykorzystywała ją na maksa. Obserwując to napisałam, kiedyś, że wpadnie w dola, że nie udźwignie tyle pracy zawodowej. I tak się stało dziewczyna wpadła w dola. Organu mnie wytrzymał. Życzę jej powodzenia i dużoooooooo zdrowia.

 • Renata pisze:

  Roksana to wspaniała, mega uzdolniona dziewczyna. Nie tylko nagrywa, trenuje i świetnie się uczy. Mało kto wie, że to już bizneswoman. Ma własną markę odzieżową, jej internetowy sklep oferuje bluzy, dresy, t-shirty, czapki i wiele innych produktów w bardzo dużych ilościach. Dzięki temu ta przedsiębiorcza 16 latka daje pracę setkom osób – przy produkcji i dystrybucji wspomnianych produktów. Dzięki niej pracę mają również dziesiątki osób zatrudnionych przy organizacji koncertów. W czasie gdy koncertów nie było, ludzie ci przymierali głodem.

 • Gośćgosc pisze:

  Ma poparcie lepiej moje zdanie by się wzięła za naukę bo to kariera to się skonczy i cóż i pieniądze też 16 lat a już wygląda jak by miala25

  • talent.muzyczny pisze:

   A co ty myślisz, że ona się nie uczy!? Jest już uczennicą trzeciej klasy szkoły średniej i świetnie się uczy. Ma indywidualny tok nauczania. Doskonale zna język angielski, zamierza się uczyć hiszpańskiego. Bardzo lubi język polski co widać po doskonałych wywiadach, których udziela. Bardzo lubi czytać książki, nie ogląda durnych seriali w telewizji. Wystarczy, czy jeszcze mam wymieniać? Pieniędzy ma już więcej niż ty zarobiłbyś przez sto lat. Jej kariera skończy się gdy będzie miała 70 lat, jak Maryla Rodowicz. A wygląda na parę lat więcej tylko wtedy gdy ma sceniczny makijaż, bez make upu wygląda na tyle ile ma, czyli na 16. Zobacz sobie na jej instagrama, tam masz pełno aktualnych zdjęć bez makijażu. Ma wyjątkowo delikatną, dziewczęca urodę i będzie taką miała przez dłuuuugie lata.

  • Tajemnicza Piosenkarka pisze:

   Dokładnie.
   Jak dla mnie jeżeli chodzi o wygląd to dla mniej wygląda jak Barbie z okładki . Patrząc się na jej aktualne zdjęcia.
   Niech ona bierze przykład z Wiki Gabor . Ona chociaż, tez jest piosenkarką to nje porzuciła nauki tylko to połączyła ze sobą.

 • Gość pisze:

  Proszę o nie wprowadzanie ludzi w błąd. Indywidualny tok nauczania m, a nauczanie indywidualne to dwie różne rzeczy. Indywidualny tok nauczania jest dla ludzi szczególnie uzdolnionych, a Roxi taka nie jest.

  • Janek pisze:

   To jest dokładnie to samo, to ty nie wprowadzaj ludzi w błąd! A Roksana akurat jest bardzo uzdolniona, poszła rok wcześniej do szkoły bo przewyższała pod względem intelektualnym swoich rówieśników, dlatego też teraz, w wieku 16 lat jest uczennicą trzeciej klasy szkoły średniej, a mogłaby rocznikowo być w drugiej. Przestań jątrzyć cieniasie jeden, nigdy nie dorównasz Roksanie pod żadnym względem! Zawsze będziesz małym, nic nie znaczącym człowieczkiem, który potrafi tylko pluć jadem na lewo i prawo na lepszych i zdolniejszych od siebie.

 • Gość pisze:

  Taki live wszystko zostało napisane kariera miedzynarodwa czeka a reszte sobie kupi nawet rakiete i to tyle

 • Gościuuu pisze:

  Mając takie zasięgi dziewczyna mogłaby kupić rakietę i wystrzelić wszystkich antyszczepionkowców w kosmos. Tylko, że wtedy pis by płakał, bo antyszczepionkowe głupole są władzy bardzo na rękę.

  • Gość pisze:

   Za co? Że potrafią samodzielnie myśleć a nie tańczą zmanipulowani co im zagrają? Wlewając w siebie nie do końca przebadany syf i latając z kagancem na mordach?

  • jacek.redaktor pisze:

   I zrobi to! Wystrzeli w kosmos również wszystkich hejterów, ludzi którzy nic nie robią poza krzywdzeniem innych.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×