Szukaj

Nie wyłączyli Roxie mikrofonu! Wszyscy usłyszeli, jak skomentowała wygraną Viki Gabor!

Jak Roksana Węgiel skomentowała wygraną Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019? Nie wyłączyli jej mikrofonu, przez co cały świat usłyszał trzy krótkie słowa ubiegłorocznej zwyciężczyni na temat jej młodszej koleżanki. Tego nie było w scenariuszu konkursu.
Viki Gabor, Roksana Węgiel

Viki Gabor, Roksana Węgiel

Polska wygrała Eurowizję Junior 2019! Viki Gabor z piosenką Superhero okazała się bezkonkurencyjna. Choć u jurorów zajęła drugie miejsce, to w głosowaniu internetowym nie miała sobie równych, rozgromiła rywali w wielkim stylu, zdobywając łącznie 278 punktów.

Zgodnie z tradycją konkursu, statuetkę dla nowego zwycięzcy wręcza laureat ubiegłorocznej edycji konkursu. W tym roku była to Roksana Węgiel.

Co Roksana Węgiel powiedział o wygranej Viki Gabor? Wszyscy to usłyszeli

Gdy Viki Gabor weszła na główną scenę, by przyjąć z rąk swojej poprzedniczki trofeum, mogliśmy usłyszeć więcej niż było w scenariuszu. Pierwsza polska zwyciężczyni Eurowizji Junior nie była w stanie powstrzymać emocji. W czasie, w którym w kadrze mogliśmy oglądać nie posiadającą się ze radości 12-latkę, w tle słychać było szmery z mikrofonów prowadzących. Jednak nie to jest największą sensacją.

Zobacz: Tak Viki Gabor wystąpiła na Eurowizji Junior 2019! Widzowie TVP nie mogą się pozbierać z wrażenia! [WIDEO]

Prawdziwym hitem okazał się niezwykle celny komentarz Roksany Węgiel. Gwiazda była wyraźnie wzruszona i podekscytowana faktem, że jej koleżanka z branży powtórzyła jej wyczyn sprzed 12 miesięcy. Cała w emocjach wypaliła do współprowadzących – Olka SikoryIdy Nowakowskiej – słowa, które usłyszeli wszyscy:

Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel – Eurowizja Junior 2019

Kurde, ale czad! – wypaliła do mikrofonu Roxie.

Zobacz: Wielka wpadka Roksany Węgiel na próbie generalnej przed Eurowizją Junior. To nie miało prawa się wydarzyć!

Konkurs, ze względu na transmisję na całym świecie, w całości prowadzony jest w języku angielskim. Wszelkie komentarze w języku ojczystym zwykle są zaplanowane i dokładnie przetłumaczone chwilę wcześniej lub później przez lokalnych komentatorów lub prowadzących. Zupełnie inaczej było tym razem.

Piękne słowa Roxie, to najlepszy dowód na to, że pomiędzy młodymi gwiazdami odkrytymi przez The Voice Kids nie ma mowy o jakiejkolwiek rywalizacji. Dziewczyny wspierają się na każdym kroku. W ciągu ostatnich kilku dni Węgiel kilkukrotnie apelowała do swoich fanów, by głosowali na Viki. Najwyraźniej sukces Polski przysporzył sporo radości nie tylko zwyciężczyni i jej sympatykom, ale także samej Roksanie. Brawo.

Dodajmy, że o samej Roksanie równie ciepło wypowiada się Viki. Podczas konferencji prasowej po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019 przyznała, że bardzo ją ceni:

Ona jest świetną wokalistką. Zasłużyła na swoje ubiegłoroczne zwycięstwo. Byłam pełna podziwu. W ogóle nie spodziewałam się, że ja wygram dzisiaj. To coś niesamowitego – przyznała.

Zobacz: Eurowizja Junior to nie tylko Roxie i Viki Gabor. Jak dziś wyglądają i co robią byli reprezentanci Polski?


Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×