Zarobki Viki Gabor i Roksany Węgiel ujawnione! Nastolatki zgarniają astronomiczne kwoty

Roksana Węgiel i Viki Gabor – zarobki

Roksana Węgiel i Viki Gabor – zarobki

Ile zarabiają Roksana Węgiel i Viki Gabor? Okazuje się, że więcej niż niejedna dorosła gwiazda. Te sumy naprawdę robią wrażenie!

Zarobki gwiazd, szczególnie tych dziecięcych, to w Polsce temat tabu. Ale zarówno dla 14-letniej Roksany Węgiel, jak i dla 12-letniej Viki Gabor, wygrana na dziecięcej Eurowizji była nie tylko trampoliną do sławy, ale i do wielkich pieniędzy.

Odkąd Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior, nie przestaje koncertować, wzięła też udział w reklamie jednej z sieci telefonii komórkowych. Informatorowi portalu wp.pl udało się ustalić, że słynna nastolatka bardzo dobrze wychodzi na tym finansowo.

[wp_quiz id=”1070″]

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Tylko za jeden koncert Roxie potrafi zarobić aż 30 tysięcy zł. A choć ten rok jeszcze się nie skończył, ona na przyszły ma już zaplanowanych 12 występów. Łatwo obliczyć, że gdyby tylko na nich poprzestała, miałaby w kieszeni aż 360 tys. zł. Ale przecież dojdą do nich kolejne, bo lista jej koncertów zaplanowanych kończy się na lipcu, a dla artystów sierpień to także „czas żniw”, bo mnóstwo jest wtedy imprez plenerowych, na które są zapraszani.

Pamiętać też trzeba, że Roksana Węgiel fortunę (najmarniej ok. 200-300 tys. zł) może także zgarnąć dzięki lokowaniu produktów w swoich mediach społecznościowych, bo dla wielu rówieśników jest obecnie wyrocznią i w związku z tym reklamodawcy walą do niej drzwiami i oknami.

Zobacz: Roksana Węgiel dopiero się rozkręca! Rodzice ujawnili jej plan. Niedługo przegoni wszystkie polskie gwiazdy

Roksana Węgiel – występ na Eurowizji Junior 2019

Roksana Węgiel – występ na Eurowizji Junior 2019

Zarobki Viki Gabor

Młodsza koleżanka na tle Roksany na razie wypada na razie dość blado, ale i tak wychodzi na swoje. Młodociana gwiazda, która w sylwestra zagra w Zakopanem u boku największych gwiazd, za 2-3 piosenki może zarobić od 10 do 20 tys. złotych. A z czasem zapewne dojdą do tego stawki za lokowanie produktów, bo popularnością już swojej poprzedniczce nie ustępuje.

Wychodzi więc na to, że zdecydowanie bardziej opłaca się wystąpić na Eurowizji, niż wziąć udział w jakiś telewizyjnym talent-show, bo po wielu zwycięzcach i zwyciężczyniach takich programów często słuch ginie na zawsze…

Zobacz: Patrycja Markowska prosi o modlitwę za Roxie i Viki Gabor: „Bałabym się wprowadzać w to moje dziecko” [WIDEO]


Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Viki Gabor ze swoim singlem Superhero

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Viki Gabor – zimowa ramówka TVP 2019

Roksana Węgiel, sweterek i makijaż - Eurowizja Junior 2019

Roksana Węgiel, sweterek i makijaż - Eurowizja Junior 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×