Szukaj

Viki Gabor i Roksana Węgiel nagrały duet! Zaśpiewały razem i przyćmiły całą Eurowizję Junior

Viki Gabor i Roksana Węgiel w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie. Takiej niespodzianki z pewnością nikt nie oczekiwał. Fani są w siódmym niebie i liczą na więcej.

Reprezentanci Polski zawojowali Eurowizję Junior. Dwa spektakularne zwycięstwa – Roksany Węgiel w 2018 roku oraz Viki Gabor w roku ubiegłym już przeszły do historii.

W roku 2020 nasz kraj reprezentuje Ala Tracz i tryumfatorki poprzednich konkursów pospieszyły ze wsparciem dla młodszej koleżanki. Jeśliby Alicji udało się zwyciężyć, byłby to ewenement. Trzymamy kciuki, żeby tak właśnie się stało. Tymczasem Viki i Roxie zrobiły fanom wielką niespodziankę i zaśpiewały w duecie.

Viki Gabor i Roksana Węgiel w duecie. Co zaśpiewały?

Viki i Roksana to przykład młodych wokalistek, których kariera po wygranej w Eurowizji Junior ruszyła z kopyta. Obie mają stale powiększające się grono fanów ich niebywałego talentu. Anyone I want to be czy Superhero, z którymi tryumfowały na konkursie, potrafi zanucić chyba każdy Polak. Od czasu zwycięstwa Gabor, krążą pogłoski, że nastolatki ze sobą mocno rywalizują i, mimo że wiele osób marzyłoby o duecie w ich wykonaniu, to nie ma na to szans.

Okazuje się jednak, że w plotkach nie ma ani odrobiny prawdy. Podczas promocji Eurowizji Junior 2020 zaśpiewały w duecie. Wyszło spektakularnie. Wykonały Arcade — piosenkę Duncana Laurence’a z Holandii, który wygrał Eurowizję 2019. Jak już Jastrząb Post informował wcześniej, artysta będzie gwiazdą wieczoru podczas finału dziecięcego konkursu, który już jutro. Dziewczyny zaśpiewały á cappella, a ich głosy dosłownie wbiły fanów w fotele. Dla wielu to wykonanie jest zwycięstwem w tej edycji konkursu. Możecie go posłuchać poniżej.

@roxiewegiel @vikigaborofficial Nasze dwie zwyciężczynie, teraz czekamy na trzecią! Głosujcie na Alę Tracz – napisano na oficjalnym TikToku TVP.

@badzmyrazem.tvp

@roxiewegiel @vikigaborofficial Nasze dwie zwyciężczynie, teraz czekamy na trzecią! Głosujcie na Alę Tracz ❤️

♬ Arcade – Duncan Laurence

Po takim duecie apetyty fanów tylko wzrosły. Już w komentarzach proszą Viki i Roxie o więcej. Być może nastolatki się skuszą i powstanie wspólny projekt? Nie ma wątpliwości, że byłby to coś wielkiego i nie lada gratka dla ich fanów. Jest też szansa, że zaproszą Alicję Tracz. Czekamy z niecierpliwością.


Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Viki Gabor i Roksana Węgiel zaśpiewały w duecie

Ala Tracz, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Mateusz Szymkowiak

Ala Tracz, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Mateusz Szymkowiak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×