Szukaj

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem! Załamany nastolatek poinformował o powodach zakończenia związku! Do sieci trafiły screeny wiadomości!

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem

Roksana Węgiel rozstała się z chłopakiem

Roksana Węgiel i Daniel Yastremski rozstali się! Smutną wiadomość przekazał białoruski piosenkarz, który w rozmowie z polskim dziennikarzem zdradził powody zakończenia krótkiego związku. Co na to Roxie?

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia w Polsce. Jej przygoda z show-biznesem rozpoczęła się na dobre po wygraniu Eurowizji Junior w Mińsku, podczas której poznała swojego chłopaka, Daniela Yastremskiego. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i rozpadł się po niemal ośmiu miesiącach. Smutną informację przekazał dziennikarz prowadzący kanał Tylko muzyka na YouTube:

Daniel pisał mi, że rozstali się z powodu kariery Roksany, ponieważ Roxie nie ma zbyt wiele czasu na związek (…) Daniel mieszkał na Białorusi i te spotkania były utrudnione, choć teraz, we wrześniu przeprowadza się on do Warszawy (…) Główna, potwierdzona u samego źródła, czyli u Daniela informacja jest taka, że się rozstali powiedział.

Daniel Yastremski postanowił jednak zmienić swoją wersję wydarzeń i ponownie napisał do dziennikarza, tym razem informując go, że rozstał się z Roxie, ale z powodu… braku czasu. Czyżby zawrotna kariera Roksany Węgiel była przyczyną rozpadu ich związku?

Zostaniemy przyjaciółmi (…) Rozstaliśmy się z powodu braku czasu. Roxy nie ma czasu na związek, bo on by jej przeszkadzał, dlatego podjęliśmy taką decyzję o rozstaniu – napisał załamany Białorusin.

Wreszcie głos zabrała sama Roksana, którą zaniepokojeni fani zasypali masą komentarzy z pytaniami o jej obecną relację z białoruskim piosenkarzem:

Oglądałam właśnie filmik, mam taki spam, że nie jestem w stanie na wszystko odpisać – napisała w wiadomości do prowadzącego.

Jak widać, show-biznes ma swoje plusy i minusy…

Zobacz: Ile wzrostu ma Roksana Węgiel? Na scenie wygląda na znacznie wyższą

Zobacz: Roksana Węgiel pokazała przystojnego ojca! Już wiemy, po kim jest taka śliczna!

Zobacz: Roksana Węgiel już nie jest grzeczną nastolatką! W najnowszych ciuchach wygląda jak łobuziara! Kto ją tak wystylizował?


Daniel Yastremski o rozstaniu z Roksaną Węgiel

Daniel Yastremski o rozstaniu z Roksaną Węgiel

Daniel Yastremski o rozstaniu z Roksaną Węgiel

Daniel Yastremski o rozstaniu z Roksaną Węgiel

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Roksana Węgiel z Danielem Yastremskim,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×