Szukaj

Roksana Węgiel otwarcie o swoim życiu uczuciowym. Już nie ukrywa, czy ma chłopaka

Roksana Węgiel o swoim chłopaku

Roksana Węgiel o swoim chłopaku

Roksana Węgiel opowiedziała o chłopaku. Czy z kimś się spotyka? Na czym obecnie się skupia? 

Roksana Węgiel, odkąd dwa lata temu wygrała Eurowizję Junior, zyskała niesamowitą rozpoznawalność. Zaczęła regularnie grywać koncerty, prowadzić konta w mediach społecznościowych, a także udzielać wywiadów, w których nie tylko opowiadała o zawodowych projektach, ale czasem wyjawiała niektóre szczegóły z życia prywatnego.

Roksana Węgiel na temat chłopaka. Czy chciałaby się zakochać?

Fanów gwiazdy interesują tematy nie tylko związane z jej płytą, ale także z jej życiem uczuciowym. Mocno trzymali kciuki za jej związek z Danielem Yastremskim, a gdy się rozpadł, próbowali jej dodać otuchy i okazać wsparcie. Czy wkrótce doczekają się kolejnego wybranka piosenkarki?

Roksana na ten wypowiedziała się w jednym z ostatnich wywiadów. Powiedziała, że lepiej czuje się jako singielka, nie chce mieć teraz chłopaka:

Nie chce mieć chłopaka. Ja akurat lepiej się czuje jako singielka i na pewno długo tak pozostanie — powiedziała w rozmowie z magazynem Viva!

Roksana Węgiel

Roksana WęgielRoksana, zamiast na chłopaku, skupia się na karierze, a także rodzinie. W lutym po raz kolejny została starszą siostrą. Jej mama urodziła synka, którego piosenkarka chętnie pokazuje w social mediach. Pod jednym z ich ostatnich zdjęć, zwróciła się do swoich obserwujących z ważnym apelem, by nie wychodzili z domu:

Ta dwójka to najlepsze co mnie w życiu spotkało… Jak widzicie chillujemy sobie w domku, mamy nadzieje, że wy też. Poświęćmy ten czas sobie i rodzinie, to dobry moment na zresetowanie się… #zostańwdomu – napisała Roxy pod zdjęciem z braćmi.

A Wy zostaliście w domu?

Zobacz także: Braciszek Roksany Węgiel to chyba najsłodsze dziecko w sieci. Nowe zdjęcie rozczuliło internautów


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - nowe włosy

Roksana Węgiel - nowe włosy

All-ONS_1063948823-AAA

Roksana Węgiel – Bestsellery Empiku 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×