W polskim show-biznesie nie brakuje wielodzietnych rodzin. Nie tylko Wiśniewski może pochwalić się pokaźną gromadką dzieci

Rodziny wielodzietne w show-biznesie

Rodziny wielodzietne w show-biznesie

Wiele gwiazd umiejętnie łączy opiekę nad dziećmi i wielką karierę. Sprawdziliśmy, komu udało się stworzyć rodzinę ze sporą gromadką pociech. W polskim show-biznesie jest kilka wielodzietnych familii.

Show-biznes to bardzo wymagające środowisko w związku z tym wielu artystów świadomie decyduje się na to, aby nie mieć dzieci. Kariera, jaką robią piosenkarze, aktorzy, dziennikarze, prezenterzy, czy inne osoby związane z tym światem wymaga wielu poświęceń. Posiadanie rodziny, nie jest zatem łatwym zadaniem. Jest jednak wiele znanych osób, które udowadniają, że bywanie na salonach idzie w parze z posiadaniem licznej rodziny. Sprawdziliśmy, komu z powodzeniem udaje się łączyć życie w blasku fleszy z rodzicielstwem.

Rodziny wielodzietne w polskim show-biznesie

Opieka nad dziećmi jest szczególnym wyzwaniem dla mam, które jednocześnie pracują i muszą zawodowe plany pogodzić z najważniejszą życiową rolą. Kobiety, które postanowiły związać swoją przyszłość z show-biznesem, mają bardzo trudne zadanie. Nie mają typowego etatu, a pracę i grafik zawodowy, który wymaga dyspozycyjności i dużej elastyczności w gospodarowaniu czasem. Tym bardziej trudno im jest wychowywać sporą gromadkę pociech.

To, że jest jak najbardziej możliwe, wspaniale udowadnia Małgorzata Rozenek, która jest jedną z najbardziej zapracowanych mam w show-biznesie. Jest prezenterką telewizyjną, właścicielką własnej marki modowej, ale przede wszystkim mamą. Wychowuje dwóch starszych synów: Stanisława i Tadeusza z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, a także rocznego Henia, którego tatą jest jej obecny mąż Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek o in vitro

Małgorzata Rozenek o in vitro

Kolejną mamą, która doskonale łączy karierę z opieką nad dziećmi jest Małgorzata Socha. Aktorka, która od wielu lat jest jedną z najbardziej pracowitych gwiazd, wspólnie z mężem Krzysztofem Wiśniewskim wychowuje troje dzieci. Jej najstarsza córka Zosia przyszła na świat w 2013 roku, gdy miała 4 lata, doczekała się młodszej siostry Barbary, a zaledwie rok później dołączył do nich mały Staś.

Małgorzata Socha z dziećmi

Małgorzata Socha z dziećmi

Karierę w show-biznesie z opieką nad dziećmi wspaniale udaje się łączyć także Monice Mrozowskiej. Aktorka doskonale znana widzom z serialu Rodzina zastępcza doczekała się czworga dzieci. Zaledwie kilka dni temu jej najstarsza córka Karolina świętowała 18. urodziny. Ma jeszcze troje młodszych dzieci: 11-letnią Jagodę, 7-letniego Józefa i maleńkiego Lucjana, który przyszedł na świat w styczniu tego roku.

Monika Mrozowska z dziećmi

Monika Mrozowska z dziećmi

Wielodzietną rodzinę udało się stworzyć Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej i jej mężowi Pawłowi. Aktorska para doczekała się pięciorga dzieci. Ich najstarszy syn Antoni, który ma 32 lata, również jest doskonale znany fanom, ponieważ związał swoją przyszłość ze sceną. Ma on czworo młodszego rodzeństwa: 29-letniego Jana, 22-letnią Julię, 19-letnią Marcelinę i 14-letniego Ksawerego. Niestety w zeszłym roku rodzina musiała zmierzyć się z wielką tragedią. Paweł Królikowski przegrał z chorobą i zmarł 27 lutego.

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Sporą gromadką dzieci mogą się także pochwalić aktorzy Dominika Figurska i Michał Chorosiński. Małżonkowie doczekali się sześciorga dzieci. Wspólnie wychowują 18-letnia Anastazję, 16-letnią Matyldę, 14-letniego Józefa, 9-letniego Piotra, 7-letniego Jana, a także Alana, który przyszedł na świat w zeszłym roku.

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Dominika Figurska i Michał Chorosiński

Pięcioro dzieci wychowuje również Michał Wiśniewski. Najstarszy syn piosenkarza to 19-letni Xavier, jego młodsze siostry to kolejno: 17-letnia Fabienne, 14-letnia Etiennette i 13-letnia Vivienne. Kilka miesięcy temu z piątą żoną doczekał się syna Falco Amadeusa. Również ukochana wokalisty wychowuje czworo dzieci z poprzedniego związku.

Michał Wiśniewski z dziećmi i matką zastępczą

Michał Wiśniewski z dziećmi i matką zastępczą

Ojcem czworga dzieci jest także życiowy partner zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. Jarosław Bieniuk sprawdza się jako tata 18-letniej Oliwii, 15-letniego Szymona, 10-letniego Jana, oraz Kazika, który przyszedł na świat w zeszłym roku. Najmłodszy syn byłego piłkarza jest owocem jego związku z Martyną Gliwińską.

Jarosław Bieniuk z rodziną

Jarosław Bieniuk z rodziną

Czworo dzieci wychowuje z mężem Katarzyna Bosacka – specjalistka od zdrowego żywienia. Najstarszy syn dziennikarki Jan jest już dorosły, córka Marysia ma 18 lat, Zosia w tym roku skończy 16 lat, a najmłodszy Franek to uroczy 7-latek.

Katarzyna Bosacka z rodziną (fot. Facebook)

Troje dzieci wychowują również Karolina Malinowska z Olivierem Janiakiem, Joanna Przetakiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, oraz modelka Kamila Szczawińska. W naszej galerii zobaczycie więcej zdjęć gwiazd i ich dzieci.


Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Małgorzata Rozenek z synami - Parada Równości 2021

Małgorzata Socha z synkiem

Małgorzata Socha z synkiem

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Małgorzata Socha pochwaliła się pokojem córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×