Kacperek z „Rodzinki.pl” wyrósł na przystojnego dżentelmena i zdradził, do której aktorki z planu wzdychał. Teraz żadna mu się nie oprze

Mateusz Pawłowski

Mateusz Pawłowski

Mateusz Pawłowski w Rodzince.pl wcielał się w postać Kacperka. Na planie podkochiwał się w starszej koleżance... Wskazał jej nazwisko.

Rodzinka.pl to jeden z tych seriali, które na dobre wpłynęły na polską popkulturę. Jego emisję rozpoczęto w 2011 roku. Ostatni odcinek ukazał się na antenie TVP 9 lat później. Scenariusz opowiadał o przygodach rodziny Boskich: Ludwika (Tomasz Karolak) i Natalii (Małgorzata Kożuchowska) oraz ich dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski).

Odtwórca roli Kacpra ma już 18 lat. Jakiś czas temu pojawił się w podcaście WykolejniTV. Opowiedział w nim na pytania trapiące zarówno dziennikarzy, jak i widzów. Nie obyło się bez trudnych tematów. Mateusz zdradził, że wiele stracił przez aktorstwo.

Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na plan i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać hobby, przyjaciół, w tym aspekcie dużo potraciłem. Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia do życia, takich podstaw – otworzył się aktor, który zaczął grać w wieku… 7 lat.

Dodał, że zarobił sporo pieniędzy, lecz jak na razie nie sprawuje nad nimi pieczy.

Wiem, ile tam było pieniędzy, ale ja nie mam pieczy nad tym, bo uważam, że nie chcę. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Wątpię, żebym w wieku 18 lat miał jakiekolwiek pomysły, co mogę zrobić z jakąś ilością pieniędzy.

Mateusz Pawłowski (Kacperek): w kim się podkochiwał na planie?

Prowadzący podcast podpytali też Mateusza, czy w dzieciństwie bardziej podkochiwał się w Wiktorii Gąsiewskiej czy Julii Wieniawie. Grały one kolejno Agatę Matuszkiewicz i Paulę.

No dobra Kacperek, a w której się bardziej podkochiwałeś, w Wiktorii Gąsiewskiej, czy Julce Wieniawie? Która jest bardziej w twoim typie? Albo w typie Kacperka? Od dziecka czekałem, żeby zadać ci to pytanie. To poza ten pokój nie wyjdzie. Jakbyś musiał zaludnić ziemię… – żartowali.

Pytanie zawstydziło 18-latka. Zanim odpowiedział, jego twarz zrobiła się purpurowa. Finalnie z trudem wskazał Julkę.

Nie no dobra, pomyślmy. No chyba Paula, Julka Wieniawa… – wypalił.

Redaktorzy nie odpuścili i postanowili drążyć ten temat.

Czyli była twoim crushem (obiektem westchnień – przyp. red. Jastrząb Post)? – dopytywali.

Mateusz stanowczo zaprzeczył.

Nie no! Nie aż tak! – krzyknął.

Pełna rozmowa Mateusza do odsłuchania tutaj:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią. Zamieściliśmy tam nowe i starsze zdjęcia Mateusza. Sprawdźcie, jak bardzo się zmienił.


Mateusz Pawłowski w podcaście

Mateusz Pawłowski w podcaście

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Julia Wieniawa - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Wiktoria Gąsiewska - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×