Rodzice Viki Gabor i jej siostra pękają z dumy. Jak wyglądają najbliżsi zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019?

Viki Gabor

Viki Gabor

Rodzice Viki Gabor mają dzisiaj powód do świętowania. 12-latka wygrała Eurowizję Junior 2019 dla Polski. Kim są mama i tata młodej gwiazdy? Jak wyglądają i czym się zajmują?

Viki Gabor to chyba najczęściej wspominane nazwisko w ostatnich dniach. 12-latka może pochwalić się ogromnym osiągnięciem. Udało się jej zająć pierwsze miejsce w konkursie Eurowizji Junior 2019. Niezwykła uroda i talent młodej wokalistki zachwycają wielu. Zastanawiacie się, jak wyglądają jej rodzice i siostra?

Zobacz: POLSKA WYGRAŁA EUROWIZJĘ JUNIOR 2019! Viki Gabor pierwsza u widzów, a jak głosowali jurorzy? Tu niespodzianka

Rodzice i siostra Viki Gabor. Kim są i jak wyglądają?

Państwo Gabor musi rozpierać ogromna duma. W końcu ich pociecha, wygrywając Eurowizję Junior 2019, odniosła niebywały, wręcz historyczny sukces. Dalszą karierę w branży muzycznej ma już niemalże pewną. Z propozycją współpracy wyszła sama Kayah.

[wp_quiz id=”641″]

Cała rodzina dopingowała gwiazdę hitu Superhero podczas finału Eurowizji Junior w Gliwicach,, a wcześniej w trakcie przesłuchań w ciemno do programu The Voice Kids, w którym nasza duma narodowa zajęła 2. miejsce. Kiedy ogłoszono wyniki, w rozmowie z TVP rodzice Gabor przyznali, że są bardzo dumni z córki:

-Jesteśmy dumni i szczęśliwi. Nie mamy po prostu słów. Jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii – powiedziała mama Viki Gabor.          -Spodziewałem się, że będzie w pierwszej piątce lub dziesiątce. To jest fenomen – wtórował jej mąż.

Viki Gabor - rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Viki Gabor – rodzice. Jak wyglądają? Screen TVP Info

Jak wyglądają rodzice Viki Gabor i jej siostra Melisa? Patrząc na zdjęcia nie sposób nie zauważyć, że artystka jest bardzo podobna do swojej mamy i starszej siostry – wszystkie trzy mają piękne, długie, bardzo ciemne włosy oraz godną pozazdroszczenia karnację. To prawdopodobnie zasługa romskich korzeni.

Rodzina Gabor zanim zamieszkała na krakowskiej Nowej Hucie, żyła w Wielkiej Brytanii. Viki, Melisa i ich rodzice przez siedem lat mieszkali w Londynie, wcześniej zaś w Niemczech. To właśnie za zachodnią granicą ulubienica europejskiej publiczności przyszła na świat. Jednak, jak sama przyznała, nic nie pamięta z tego okresu.

Zobacz: Nie wyłączyli Roxie mikrofonu! Wszyscy usłyszeli, jak skomentowała wygraną Viki Gabor!

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

W rodzinie państwa Gabor muzyka obecna jest od lat. Rodzice Viki są ogromnymi pasjonatami muzyki, nawet prowadzą własny zespół folkowy. Mama Viki Gabor do dziś zawodowo zajmuje się śpiewem. Jej starsza siostra Melisa komponuje utwory i pisze teksty piosenek.

Nic dziwnego, że Viki Gabor oczarowała całą Europę. W końcu w jej żyłach płynie artystyczna krew.

Zobacz: Ania Wyszkoni zabrała córkę na Eurowizję Junior 2019. Pola to jej klon. Wyrosła na piękną dziewczynkę


Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Rodzina Viki Gabor – rodzice i siostra w środku

Ojciec Viki Gabor

Ojciec Viki Gabor

Siostra i mama Viki Gabor

Siostra i mama Viki Gabor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×