Rozenek ujawniła, że roczek Henia odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Niewielu może sobie pozwolić na takie luksusy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przygotowuje się do pierwszych urodzn Henia Majdan, które odbędą się w wyjątkowym miejscu. Jak będą wyglądały?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. Marzenia o dziecku spełnili w czerwcu. Na świat przyszedł Henio, który od tego momentu regularnie pojawia się w social mediach swoich rodziców. Każde zdjęcie, na którym gości, rozczula internautów i bije rekordy popularności w polskim internecie.

Niedawno Rozenek zdradziła, jak wygląda robienie fotografii z synkiem w roli głównej, czym rozbawiła swoich fanów. Z kolei w niedzielę zademonstrowała, jak usypia syna. W tym celu zrobiła kilka ujęć. Użyła flesza, co nie spodobało się chłopcu. Swoje niezadowolenie okazał dość groźną miną. Sytuacja rozczuliła jednak Majdana, który pod postem żony zostawił bardzo piękny komentarz.

Zobacz: Rozenek usypia Henia. Maluch rozzłoszczony, Majdan rozczulony. Jaka mieszanka emocji!

Roczek Henia Majdana. Małgorzata Rozenek komentuje, co się wydarzy

Małgorzata Rozenek w nowym wywiadzie zdradziła, że w połowie maja razem z mężem i synami opuszczają Polskę. Polecą do Meksyku, gdzie spędzą miesiąc. Gwiazda w tym czasie będzie wypełniać służbowe zobowiązania, potem skupi się na odpoczynku:

Będę realizować różne zobowiązania zawodowe, a potem odpoczywać – komentowała w rozmowie z Party.

Zarówno Perfekcyjna, jak i jej synowie podczas podróży będą świętować urodziny. Rozenek zapewnia, że chociaż w tym roku zrezygnują z tradycji, z pewnością będą je dobrze wspominać:

W Warszawie zawsze organizowaliśmy chłopcom imprezy tematyczne. W tym roku wyłamiemy się z tradycji, ale słońce nam to zrekompensuje.

Małgorzata ujawniła też, w jaki sposób spędzą pierwsze urodziny Henia Majdana. Chłopiec będzie je obchodzić za miesiąc, 10 czerwca. Wybiorą się do jednego z meksykańskich lokali:

Urodziny Henia, którego podczas naszej pierwszej wyprawy do Meksyku żartobliwie nazwaliśmy Nachosem, zorganizujemy pewnie w jakiejś lokalnej restauracji. Po powrocie do Polski, jeśli sytuacja pandemiczna na to pozwoli, planujemy większą imprezę dla chłopców.

Dwutygodnik podaje, że motywem przewodnim imprezy będą misie i samochody. Czekamy więc na zdjęcia z tego dnia.


Henio Majdan w czerwcu skończy roczek

Henio Majdan w czerwcu skończy roczek

Henio Majdan ma nową fryzurę
Małgorzata Rozenek i Henio

Małgorzata Rozenek i Henio

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×